USB Secure 2.1.3.0

USB disklerinizdeki dosyaları şifreleyerek gizlemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,4 MB
  Sürüm:
  2.1.3.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  NewSoftwares
  USB Secure, bilgisayara bağlanabilen USB bellekleri şifrelemenizi sağlayan bir programdır. USB Secure programını kullanarak boyutu ne olursa olsun USB belleklerinizi şifreleyebilirsiniz. Programı kullanmaya başladıktan sonra yetkisiz kullanıcıların USB belleğinin içerisinde bulunan dosya ve klasörlere erişimini kolaylıkla engelleyebilirsiniz. USB Secure programının sunduğu en büyük avantajlardan biri, kurulum prosedürünü ikinci kez tamamlamak zorunda kalmadan doğrudan taşınabilir depolama cihazınıza kurulabilmesi ve herhangi bir makineden erişilebilmesidir. Her şey ayarlandıktan sonra, saklanan bilgilerin güvenliğini sağlamak için kullanılacak şifreyi belirlemeniz gerekir. USB bellek, herhangi bir zamanda tek bir fare tıklamasıyla kilitlenebilir veya kilidi açılabilir.

  Programın Artı Yönleri

  1. USB Secure programını indirmek ücretsizdir.
  2. USB Secure programını USB belleğinize kurarak programı taşınabilir hale getirebilirsiniz ve USB belleğiniz hangi bilgisayara bağlanırsa bağlansın program otomatik olarak devreye girer.
  3. USB Secure programı çok kullanışlı bir arayüze sahiptir. Bu sayede programı kolaylıkla yönetebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. USB Secure programının sahip olduğu tüm özellikleri kullanabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  USB Secure Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara USB Secure indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra USB Secure indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  USB Secure Nasıl Kurulur?

  1. PC’ye USB Secure kurulum dosyasının indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerindeki “Accept” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirin.

   u1.PNG

  USB Secure Nasıl Kullanılır?

  1. USB Secure programına giriş yapmadan önce şifrelemek istediğiniz USB belleği bilgisayarınıza bağlayın. Şifrelemek istediğiniz USB belleği bilgisayarınıza bağladıktan sonra USB Secure programını çalıştırın. USB Secure programını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerinden şifrelemek istediğiniz USB belleği seçin ve ardından “Install” butonuna tıklayın.

   u2.PNG

  2. Şifrelemek istediğiniz USB belleği seçtikten sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinden USB Secure programında kullanmak istediğiniz şifreyi belirleyin ve ardından “Done” butonuna tıklayın.

   u3.PNG

  3. USB Secure programının seçtiğiniz USB belleğe kurulumu tamamlandıktan sonra programı kullanmaya başlayabilirsiniz. USB Secure programının ana penceresi üzerinde yer alan “Lock USB Drive” butonuna tıklayarak seçtiğiniz USB bellekteki tüm dosyaların şifrelenmesini sağlayabilirsiniz.

   u4.PNG

  4. USB Secure programını kullanarak şifrelediğiniz USB belleğin içeriği tamamen gizlidir. Şifrelediğiniz USB belleğin içeriğini görmek için USB Secure programını çalıştırın.

   u5.PNG

  5. USB Secure programını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerinden “Unlock USB Drive” butonuna tıkladıktan sonra USB belleğin içerisinde şifrelenmiş olarak saklanan tüm dosya ve klasörleri görüntüleyebilirsiniz.

   u6.PNG
Facebook yorumları