USB Vault 1.3

Bilgisayarlarda bulunan tüm disklerde şifreli dosya kasası oluşturmayı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  320 KB
  Sürüm:
  1.3
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  SubiSoft
  USB Vault, bilgisayarınızda mevcut olan diskler üzerinde veya bilgisayarınıza bağladığınız çıkarılabilir diskler üzerinde şifrelenmiş dosya kasası oluşturmanızı sağlayan bir programdır. USB Vault programı sayesinde USB belleklerinizde de özel kasa ve şifre korumalı bir alan oluşturarak verilerinizi koruma altına alabilirsiniz. USB Vault programı etkinleştirildiğinde, sadece şifreyi bilen kullanıcılar kasada depolanan dosyaları görebilir ve üzerinde değişiklik yapabilir. USB Vault ile gizli verilerinizi USB flash sürücü, HDD sabit sürücü, SSD sürücü, bellek kartı ve diğer tüm taşınabilir depolama aygıtlarında koruyabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. USB Vault indirmek ücretsizdir.
  2. USB Vault programı taşınabilir harddiskleri, USB bellekleri, hafıza kartlarını ve diğer tüm çıkarılabilir bellekleri desteklemektedir.
  3. USB Vault, her türden dosyayı şifrelemenize olanak sağlamaktadır.
  4. USB Vault çok kullanışlı bir ara yüze sahiptir.

  Programın Eksi Yönleri

  1. USB Vault programının sahip olduğu tüm özellikleri kullanabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  USB Vault Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza ücretsiz USB Vault indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra USB Vault kurulum dosyası indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  USB Vault Nasıl Kurulur?

  1. USB Vault kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   v1.png

  2. USB Vault kurulumunun ikinci adımında ise karşınıza gelecek olan liste üzerinden şifreli dosya kasası oluşturmak istediğiniz bilgisayarınızdaki bir diski veya çıkarılabilir herhangi bir diski seçin ve ardından “Install” butonuna tıklayın.

   v2.png

  USB Vault Nasıl Kullanılır?

  1. Kurulum işleminin tamamlanmasının ardından USB Vault programına giriş yapın. USB Vault programına giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinden USB Vault programını kullanarak oluşturduğunuz dosya kasasının parolasını ve parola ipucunu girin ve ardından “Set” butonuna tıklayın.

   v3.png

  2. USB Vault programında kullanmak istediğiniz şifreyi oluşturduktan sonra oluşturduğunuz şifre ile programa giriş yapabilirsiniz.

   v4.png

  3. USB Vault programına oluşturduğunuz şifre ile giriş yaptıktan sonra “Open Vault” butonuna tıklayarak diskinizde veya taşınabilir diskinizde bulunan şifreli dosya kasasına giriş yapabilirsiniz.

   v5.png

  4. USB Vault programı aracılığı ile oluşturduğunuz dosya kasasına giriş yaptıktan sonra istediğiniz herhangi bir dosyayı kasaya sürükle bırak yöntemini kullanarak kolaylıkla şifreleyebillirsiniz.

   v6.png
Facebook yorumları