USBDeview 2.85

Bilgisayarınıza bağlanan USB aygıtlarını kontrol etmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  93 KB
  Sürüm:
  2.85
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  NirSoft
  USBDeview, bilgisayarınıza bağlı olan tüm USB aygıtlarını listelemenize ve USB aygıtlar hakkında detaylı bilgi sahibi olmanıza yardımcı olan basit ve kullanışlı bir programdır. USBDeview programını kullanabilmeniz için herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadığınız için programı indirdiğinizde bilgisayarınızın herhangi bir bölümüne kaydedebilir ve ihtiyacınız olduğu zaman kullanabilirsiniz. USBDeview programını bilgisayarınızın arka planında çalıştırmadan bilgisayarınıza bağlanmış ve çıkarılmış olan tüm USB aygıtlarını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca USB aygıtlarının hangi tarih ve saatte bağlandığını ve çıkarıldığını da görüntüleyebilirsiniz. Tüm bu özelliklere ek olarak, USBDeview programının sahip olduğu tüm özellikleri herhangi bir ücret ödemeden sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. USBDeview programını indirmek ücretsizdir.
  2. USBDeview programını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan direkt olarak kullanabilirsiniz.
  3. USBDeview programının 100 KB’ı bile bulmayan boyutu sayesinde bilgisayarınızda disk alanı işgal etmez.
  4. USBDeview programını kullanarak bilgisayarınıza daha önceden bağlanmış olan USB aygıtlarını da görüntüleyebilirsiniz.

  USBDeview Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza USBDeview indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. USBDeview kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  USBDeview Nasıl Kurulur?

  Bilgisayarınıza USBDeview kurulumunu gerçekleştirmek için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. USBDeview programını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan kullanmaya başlayabilirsiniz.


  USBDeview Nasıl Kullanılır?

  1. USBDeview kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. USBDeview programının ana penceresi bilgisayarınıza önceden bağlanmış veya halen bağlı olan tüm USB aygıtlarını listelenmiş olarak görüntülemenizi sağlar.

   u1.PNG

  2. USBDeview programının ana penceresi üzerindeki herhangi bir USB aygıtının üzerine fareniz ile sağ tıklayarak açılacak menü üzerinden seçtiğiniz USB aygıtına çeşitli işlemleri uygulayabilirsiniz. Ayrıca açılır liste üzerindeki “Properties” özelliğine tıklayarak seçtiğiniz USB aygıtı hakkında detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz bir pencereyi aktif edebilirsiniz.

   u2.png

  3. USBDeview programından seçeceğiniz herhangi bir USB aygıtının “Properties” özelliğine giriş yaptığınızda açılan pencere üzerinden USB aygıtı hakkında tüm bilgilere detaylı olarak ulaşabilirsiniz.

   u3.PNG
Facebook yorumları