uTorrent indir 3.4.7 build 42330

Ücretsiz Torrent İndirme Programı

 1. Fatih.Kocak
  İşletim sistemi:
  Windows 10, Windows 8.1 ve 8, Win7, Vista ve WinXP 32 Bit ve 64 Bit Uyumlu
  Boyut:
  2,4 MB
  Sürüm:
  3.4.7 build 42330
  Dil:
  Türkçe, İngilizce
  Üretici:
  uTorrent
  uTorrent, Windows cihazlarınızda kullanabileceğiniz .torrent uzantılı torrent dosyalarını bilgisayarınıza indirmenize yarayan popüler bir torrent indirme programıdır.

  Dosya boyutu küçük, kurulumu kolay, arayüzü sade, bant genişliği ayarlarma, otomatik kapatma seçenekleri ve barındırmış olduğu diğer gelişmiş özellikleri sayesinde uTorrent, dünya üzerinde en çok tercih edilen torrent indirme yazılımıdır.

  [​IMG]

  Torrent dosyalarını bilgisayarınıza indirirken en az seviyede bellek tüketen uTorrent programı herhangi bir şekilde kasmalara veya takılmalara neden olmamaktadır. Ayrıca eş zamanlı olarak birden fazla torrent dosyalarınızı indirebilir ve indirmekte olduğunuz medya dosyalarının inen bölümlerini izleme veya dinleme olanağını elde edebilirsiniz.

  Torrent dosyalarınızı indirebileceğiniz, basit ve küçük boyutlu bir torrent indirme programı arıyorsanız, uTorrent programı tam size göre olacaktır.

  [​IMG]

  uTorrent programının son sürümünü ücretsiz olarak indirebileceksiniz. Fakat bu program ile bütün özellikleri kullanamıyorsunuz. Tam özellikleri kullanabilmeniz için uTorrent Pro'yu satın almanız gerekiyor. İndireceğiniz uTorrent programı ile de dilediğiniz indirmeleri gerçekleştirebilirsiniz.

  Programı kurduktan sonra sol menüde yer alan Pro'ya yükselt seçeneği programı yükseltebilirsiniz. Yükselttikten sonra HD medya oynatıcı, Antivirüs koruması gibi özelliklere sahip olabileceksiniz.

  [​IMG]

  Cihazlar menüsünden Anroid, iPodes/iPhones, iPads/Apple Tv, XBOX gibi cihazlarınızı ekleyebilirsiniz. uTorrent programını mobil cihazlarınızda da bu sayede kullanabilecekisiniz. Uzaktan erişim ile basit, güvenli ve hızlı bir şekilde tüm cihazlardan erişebilirsiniz.

  [​IMG]

  uTorrent seçenekler menüsü ile programın özelliklerini ekran gösterebilirsiniz. Ayrıca yine bu menüden uTorrent Pro'ya yükseltme yapabilir, otomatik kapatmayı ayarlayabilir ve simgleri gösterme veya kapatma işlemini yapabilirsiniz.

  uTorrent Free ve uTorrent Pro Karşılaştırması

  [​IMG]

  uTorrent Free Özellikleri
  1. Reklam yok
  uTorrent Pro Özellikleri
  1. Reklam yok
  2. Virüsler ve kötü amaçlı yazılımlara karşı otomatik koruma sağlıyor
  3. Premium müşteri desteği bulunuyor
  4. Herhangi bir cihazda oynatmak için indirdiklerinizi dönüştürebilirsiniz
  5. Torrentleri anında izleyebilirsiniz

  Images

  1. utorrent-secenekler-menusu.jpg
  2. utorrent-cihazlar-menusu.jpg
  3. utorrent-free-ile-utorrent-pro-karsilastirmasi.jpg
  4. utorrent-indir.jpg
  5. utorrent-torrent-dosyasi-ekleme.jpg

Recent Reviews

 1. Fatih.Kocak
  Fatih.Kocak
  5/5,
  Version: 3.4.7 build 42330
  uTorrent programı ile Torrent dosyalarını ücretsiz ve hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.
Facebook yorumları