UU Game Booster (Android) 2.4.3.1128

Android cihazlarınızda oynadığınız oyunlardan yüksek performans almanızı sağlayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  12 MB
  Sürüm:
  2.4.3.1128
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  NetEase Games
  UU Game Booster, Android cihazlarda mobil oyun oynayan kullanıcıların oyunlardan en yüksek performansı almasına yardımcı olan bir uygulamadır. UU Game Booster uygulamasını kullanarak mobil cihazlarınızdan oynadığınız oyunlarda yüksek ping ve minimum gecikme süresi elde edebilirsiniz. UU Game Booster uygulaması genellikle çok düşük bir ping gerektiren Battle Royale oyunları için tasarlanmış bir araçtır, ancak Brawl Stars, Mobile Legends ve diğer benzer oyunları da optimize etmek için kullanılabilir.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. UU Game Booster uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. UU Game Booster, Android cihazlarda oynanabilen tüm oyunları desteklemektedir.
  3. UU Game Booster uygulaması, Android cihazlarınızda oynayacağınız oyunlardan maksimum performans almanızı sağlar.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. UU Game Booster uygulaması içerisinde reklam barındırmaktadır.
  2. UU Game Booster uygulamasındaki bazı özellikleri kullanabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Android için UU Game Booster Nasıl İndirilir?

  UU Game Booster indirmek için sayfanın üst bölümünde yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız Play Store uygulamasına otomatik olarak yönlendirilecektir. Android cihazınıza UU Game Booster indirmek için Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna tıklamanız yeterlidir.


  Android için UU Game Booster Nasıl Kurulur?

  Android cihazınıza indirdiğiniz UU Game Booster uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak gerçekleşir. UU Game Booster uygulamasını kullanmak için uygulamaya cihazınız üzerinden giriş yapmanız yeterli olacaktır.


  Android için UU Game Booster Nasıl Kullanılır?

  1. UU Game Booster cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı cihazınızın menüsü üzerinden başlatın. UU Game Booster uygulamasına giriş yaptıktan sonra uygulamanın ana penceresi üzerinden Android cihazınızda bulunan tüm oyunları görüntüleyebilirsiniz. UU Game Booster uygulaması üzerinde bulunan oyun simgelerine dokunarak Android cihazlarınızdaki oyunları yüksek performanslı bir şekilde oynamaya başlayabilirsiniz.

   u1.jpg

  2. UU Game Booster uygulamasını Android cihazınızda çalıştırdıktan sonra cihazınızda oynayacağınız oyunlarda sabit bağlantı özelliği sayesinde gecikmesiz oyun keyfini çıkarabilirsiniz.

   u2.jpg

  3. Android cihazınızda oynamak istediğiniz oyunu tamamladıktan sonra UU Game Booster uygulamasının ana ekranı üzerinde yer alan “STOP butonuna dokunarak uygulamayı durdurabilirsiniz.

   u3.jpg

  4. UU Game Booster uygulamasındaki farklı özelliklere erişim sağlayabilmek için VIP üyelik alabilirsiniz.

   u4.jpg
Facebook yorumları