Vainglory 5V5 indir (Android) 3.10.2

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz online strateji oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  15 MB
  Sürüm:
  3.10.2
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Super Evil Megacorp
  Vainglory 5V5, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz strateji oyunudur. Vainglory 5V5 oyunu üzerinde arkadaşlarınız ile veya oyunu oynayan diğer kişiler ile otomatik olarak eşleşme sağlayarak 5 kişilik takımlar halinde savaşabilirsiniz. Oyun üzerinde bulunan farklı kahramanları ve kahramanların becerilerini kullanarak rakip takımın üssünü onlardan önce yıkmaya çalışın.

  Oyunun Artı Yönleri

  1- Vainglory 5V5 oyununu oynamak tamamen ücretsizdir.
  2- Vainglory 5V5
  oyunu üzerinde herhangi bir reklam barındırmamaktadır.
  3- Vainglory 5V5 oyunu, sahip olduğu düşük boyutun aksine çok kaliteli grafiklere sahiptir.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1- Vainglory 5V5 oyununu eski Android sürümüne sahip olan cihazlara indirme işlemini gerçekleştiremiyorsunuz.
  2- Vainglory 5V5 oyununu oynayabilmek için cihazınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Android cihazlara Vainglory 5V5 indirme nasıl yapılır?

  Android cihazınıza ücretsiz Vainglory 5V5 oyununu indirmek için yukarıda bulunan Hemen İndir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Google Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store üzerinde bulunan Yükle butonuna tıklayarak Vainglory 5V5 oyununun cihazınıza indirme işlemini ücretsiz olarak başlatabilirsiniz.

  Android cihazlara Vainglory 5V5 kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirmesini tamamladığınız Vainglory 5V5 oyununun cihazınıza kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanacaktır. Oyunu oynayabilmek için giriş yapmanız yeterli olacaktır.

  Android cihazlarda Vainglory 5V5 nasıl oynanır?

  Vainglory 5V5 oyununun Android cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasından sonra oyuna giriş yapabilirsiniz. Vainglory 5V5 oyunu üzerinde kendi sosyal medya hesabınızı bağlayarak veya Gmail hesabınız ile giriş yaparak bir hesap oluşturabilirsiniz. Vainglory 5V5 oyunu üzerinde oluşturacağınız hesap sayesinde oyun üzerindeki ilerlemenizi hiçbir zaman kaybetmezsiniz. Dilerseniz Vainglory 5V5 oyununu ilk olarak botlarla oynayarak oyunun nasıl oynanacağını öğrenebilir ve daha sonrasında gerçek rakipler ile savaşmaya girebilirsiniz.

  v1.jpeg

  Vainglory 5V5 oyunu üzerinde 5V5 modu dışında bulunan 3V3 modu ve BRAWL modu gibi modları da oynayabilirsiniz. Bu modları oynamak için oyuna herhangi bir ödeme yapmak zorunda değilsiniz.

  v2.jpeg

  Vainglory 5V5 oyunu üzerinde bulunan birbirinden farklı kahramanları kullanabilirsiniz. Sürekli olarak tek bir kahraman ile oynamak yerine her oyun farklı bir kahraman kullanabilirsiniz.

  v3.jpeg

  Oyun haritası üzerinde bulunan canavarları öldürerek oyun içerisindeki gelişiminizi hızlandırabilirsiniz.

  v4.jpeg
Facebook yorumları