VidCoder indir 4.35

Bilgisayarınızdaki videoları dönüştürmenizi sağlayan tamamen ücretsiz video dönüştürme programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  15,9 MB
  Sürüm:
  4.35
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  RandomEngy
  VidCoder, bilgisayarınızda bulunan videoları DVD/Blu-ray türüne dönüştürmenizi ve Encode işlemi uygulamanızı sağlayan bir kodlama programıdır. VidCoder programı bu kodlama motoru için HandBrake kullanır ve aynı zamanda WPF yazılmış bir yenilenen ve kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzü vardır. VidCoder programı üzerinden video dönüştürme işlemlerini kolaylıkla ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. VidCoder programını indirmek ücretsizdir.
  2. VidCoder programı üzerinden gerçekleştireceğiniz video dönüştürme işlemleri hızlı bir şekilde tamamlanır.
  3. VidCoder programının sahip olduğu tüm özellikleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. VidCoder programı bir video düzenleme programı değildir. Program üzerinden sadece Encode (video dönüştürme) işlemi yapabiliyorsunuz.

  Bilgisayara VidCoder Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara VidCoder indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra VidCoder indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Bilgisayara VidCoder Nasıl Kurulur?

  1. VidCoder kurulum işlemi için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek pencere üzerinden VidCoder programının bilgisayarınıza kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından Next butonuna tıklayın.

   v1.png

  2. VidCoder kurulumunun yapılacağı alanı seçtikten sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde yer alan Install butonuna tıklayarak bilgisayara VidCoder kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   v2.png

  3. VidCoder kurulumu tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. VidCoder programı bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Programı hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

   v3.png

  Bilgisayarda VidCoder Nasıl Kullanılır?

  1. VidCoder programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapın. VidCoder programına giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan Video File… butonuna tıklayarak dönüştürmek istediğiniz video dosyasını bilgisayarınızda bulunduğu konumdan seçin.

   v4.png

  2. Dönüştürmek istediğiniz videoyu seçtikten sonra 1 numara ile işaretlenmiş olan Encoding Settings butonuna tıklayarak bilgisayarınızdan seçtiğiniz videoya uygulamak işlediğiniz işlemi seçin. Uygulamak istediğiniz işlemi seçtikten sonra 2 numara ile işaretlenmiş olan Encode butonuna tıklayarak video dönüştürme işlemini başlatabilirsiniz.

   v5.png

  3. Encode butonuna tıkladıktan sonra video dönüştürme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır. Video dönüştürme işleminin tamamlanmas süresi; seçtiğiniz dönüştürme işlemine, seçtiğiniz dosya boyutuna ve bilgisayarınızın performansına göre değişiklik gösterebilir.

   v6.png

  4. Video dönüştürme işlemi tamamlandıktan sonra programın alt kısmında yer alan menü üzerinden dönüştürdüğünüz tüm videolara erişim sağlayabilirsiniz.

   v7.png
Facebook yorumları