Video to MP3 indir (Android) 1.2.0

Video dosyalarını ses dosyasına çevirmenizi sağlayan ücretsiz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  9,8 MB
  Sürüm:
  1.2.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Inshot Inc.
  Video to MP3, Android cihazlarınız üzerinde bulunan videoları ücretsiz olarak ses dosyasına (MP3) dönüştürebileceğiniz bir uygulamadır. Herhangi bir video üzerinde beğendiğiniz sesi uygulama sayesinde mp3 dosyasına dönüştürerek telefonunuzun zil sesi veya bildirim sesi olarak kullanabilirsiniz. Uygulama üzerinden video dosyalarını ses dosyasına çevirme işlemi dışında videolarınıza kırpma işlemi de uygulayabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Video to MP3 uygulamasını kullanmak tamamen ücretsizdir.
  2-
  Uygulama, video seslerini MP3 dosyasına yüksek kalitede dönüştürüyor.
  3- Video seslerini MP3 dosyasına dönüştürme işlemi dışında video kırpma ve ses kırpma gibi işlemleri de ücretsiz olarak gerçekleştirebiliyorsunuz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Video to MP3 uygulaması üzerinde reklam barındırıyor. Bu reklamları kaldırmak için pro sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2- Uygulama üzerinden kaydedeceğiniz ses dosyasının kalitesini ayarlamak için pro sürüme sahip olmanız gerekmektedir.

  Video to MP3 nasıl yüklenir?

  Video to MP3 uygulamasını Android cihazınız üzerinde ücretsiz bir şekilde kullanmak için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Açılacak olan Google Play Store üzerinden uygulamayı ücretsiz olarak cihazınıza indirin.

  Video to MP3 nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirme işlemi tamamlanmış olan Video to MP3 uygulaması Android cihazınıza otomatik olarak kurulur. Uygulamayı kullanabilmek için ekstra bir kurulum yapmanıza gerek yoktur.

  Video to MP3 nasıl kullanılır?

  Android cihazınıza indirdiğiniz Video to MP3 uygulamasını çalıştırın. Uygulamanın arayüzünde bulunan seçenekler üzerinden videoyu ses dosyasına dönüştürebilir, video kırpma işlemi ve ses kırpma işlemi yapabilirsiniz.
  vid1.jpg

  Videoyu ses dosyasına dönüştürme işlemi nasıl yapılır?

  Ana ekran üzerinde bulunan Video to Audio butonuna dokunun. Cihazınız üzerinde bulunan dönüştürmek istediğiniz videoyu açın. Videoyu açtıktan sonra dilerseniz başlığını ve dosya formatını değiştirerek Convert butonuna tıklayın. Video dosyasını ses dosyasına dönüştürme işlemi tamamlanacaktır.
  vid2.jpg


  Convert butonuna tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan ekran üzerinden Open with yazısına dokunarak oluşturduğunuz sesi dinleyebilir, Share yazısına dokunarak oluşturduğunuz sesi paylaşabilir ve Set as yazısına dokunarak telefonunuzun zil sesi veya bildirim sesi olarak kullanabilirsiniz.
  vid3.jpg

  Uygulama üzerinden video kırpma işlemini de ücretsiz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  vid4.jpg


  Ses kırpma işlemini de uygulama üzerinden ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.
  vid5.jpg

  Uygulama üzerinden oluşturduğunuz dosyaları listelenmiş olarak hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.
  vid6.jpg
Facebook yorumları