Videoleap Video Editor 1.2.6

Android cihazlarınızdaki videolarınızı profesyonel bir şekilde düzenlemenizi sağlayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  35 MB
  Sürüm:
  1.2.6
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  VivaCut
  Videoleap Video Editor, Android cihaz kullanıcılarının videolarını düzenlemesine, kırpmasına, birleştirmesine, filtrelerle renkleri geliştirmesine, müzik eklemesine, metin eklemesine ve istediği herhangi bir sosyal platformda paylaşmasına olanak tanıyan bir uygulamadır. Videoleap Video Editor, kullanımı kolay bir arayüz içinde herhangi bir normal videoyu profesyonel görünümlü bir projeye dönüştürmenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır. YouTube, TikTok, Snapchat, Instagram, Facebook ve diğer web siteleri için kliplerini optimize etmek üzere herkesin zahmetsizce dağıtabileceği çok sayıda sezgisel özellik içermektedir. Düzenleme bittiğinde uygulama, videoları, klipleri ve slayt gösterilerini dışa aktarmanızı sağlar.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Videoleap Video Editor uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Videoleap Video Editor uygulaması Android cihazlarınızdaki videolarınızı profesyonel olarak düzenlemenizi sağlar.
  3. Videoleap Video Editor uygulamasını kullanarak oluşturacağınız videolar yüksek kaliteli olarak kaydedilmektedir.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Videoleap Video Editor uygulamasındaki bazı öğeleri kullanabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Videoleap Video Editor Nasıl İndirilir?

  Videoleap Video Editor indirmek için sayfanın üst bölümünde yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Android cihazınıza Videoleap Video Editor indirmek için Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna tıklayın.


  Videoleap Video Editor Nasıl Kurulur?

  Android cihazınıza Play Store uygulaması üzerinden indirdiğiniz Videoleap Video Editor uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak gerçekleşecektir. Videoleap Video Editor uygulamasını kullanmak için uygulamaya cihazınız üzerinden giriş yapmanız yeterli olacaktır.


  Videoleap Video Editor Nasıl Kullanılır?

  1. Videoleap Video Editor cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı cihazınızın menüsü üzerinden başlatın. Videoleap Video Editor uygulamasına giriş yaptığınızda açılacak ekran üzerinden düzenlemek istediğiniz videoyu seçin. Düzenlemek istediğiniz videoyu seçtikten sonra uygulama içerisinde bulunan çeşitli efektleri kullanarak videolarınızı profesyonel bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

   v1.png

  2. Videoleap Video Editor uygulamasında düzenlemek istediğiniz videoya aynı anda birden fazla efekt uygulayabilir ve uyguladığınız efektleri tek bir ekran üzerinden ayarlayabilirsiniz.

   v2.png

  3. Videoleap Video Editor uygulamasını kullanarak videolarınızdaki hareketli cisimlere de efektler uygulayabilirsiniz.

   v3.png

  4. Videoleap Video Editor uygulamasındaki gelişmiş özellikler sayesinde videolarınıza sıra dışı efektler ekleyebilirsiniz.

   v4.png

  5. Videoleap Video Editor uygulamasındaki çoğu düzenleme seçeneği ücretsizdir ancak profesyonel bir düzenleme işlemi gerçekleştirmek istediğinizde uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

   v5.png
Facebook yorumları