Videonizer 7.0.0.0

Bilgisayarınızdaki video dosyalarını organize etmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  23,7 MB
  Sürüm:
  7.0.0.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  SUU Design
  Videonizer, bilgisayarınızdaki video dosyalarına hızlı bir şekilde göz atmanızı sağlayan ve onları koleksiyon haline getirmenize yardımcı olan bir programdır. Videonizer, çok çeşitli dosya formatlarını destekler. Bunlar: AVI, WMV, MPG, MKV, MP4, FLV, MOV, RM, ASF, 3GP, VOB, MPV, DIVX, MXF, SWF, BMP, JPG, PNG ve diğerleridir. Ayrıca, tüm klasör içeriğini video öğeleri veya fotoğraflar içeren listeye ekleyebilirsiniz

  Tüm bu özelliklere ek olarak Videonizer programı, öğeleri derecelendirme, arama işlemleri gerçekleştirme, dosyaları alfabetik sırada veya tarihe göre sıralama ve öğeleri videolara, resimlere, türlere, aktörlere veya sitelere göre filtreleme olanağı sunar.

  Programın Artı Yönleri

  1. Videonizer indirmek ücretsizdir.
  2. Videonizer programını kullanarak bilgisayarınızdaki resim ve video dosyalarını toplu bir şekilde kolaylıkla yönetebilirsiniz.
  3. Videonizer programında oluşturacağınız koleksiyonların içeriğini hızlı ve kolay bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Videonizer programının sahip olduğu tüm özellikleri kullanabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Videonizer Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Videonizer indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra PC’ye Videonizer indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Videonizer Nasıl Kurulur?

  1. Videonizer kurulumu için bilgisayarınıza indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırın. Dosyayı çalıştırdığınızda açılan pencere üzerindeki “Browse…” butonunu kullanarak Videonizer programının kurulacağı disk bölümünü seçin ve ardından “Install” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

   v1.PNG

  2. Bilgisayara Videonizer kurulumu tamamlandıktan sonra “Yes” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatabilir ve programı başlatabilirsiniz.

   v2.PNG

  Videonizer Nasıl Kullanılır?

  1. Kurulum işleminin tamamlanmasının ardından Videonizer programına bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. Videonizer programını çalıştırdığınızda aktif hale gelecek arayüz üzerinden “Add Video Files” butonuna tıklayarak Videonizer programına eklemek istediğiniz video dosyalarını seçin.

   v3.PNG

  2. Videonizer programına eklediğiniz video dosyalarını programın ana penceresi üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Programın arayüzü içerisinde bulunan butonları kullanarak video dosyalarını filtreleyebilirsiniz.

   v4.PNG

  3. Videonizer programının ana penceresi içerisinde yer alan herhangi bir video dosyasına sağ tıkladığınızda açılacak menü üzerinden seçtiğiniz video dosyasına çeşitli işlemler uygulayabilirsiniz.

   v5.png

  4. Videonizer programındaki video dosyalarını etiketlere, oyunculara ve türlerine göre kategorilere ayırabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra erişim sağlamak istediğiniz video dosyalarına daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

   v6.PNG

  5. Videonizer programında oluşturduğunuz video koleksiyonunu kaydetmek için programın ana penceresi üzerinde yer alan “Save As…” butonunu kullanabilirsiniz.

   v7.PNG
Facebook yorumları