VideoPad Editor indir 6.29

Ücretsiz video düzenleme programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  58 KB
  Sürüm:
  6.29
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  NCH Software
  VideoPad Editor, bilgisayarınız üzerinde bulunan videolar üzerinde işlem yapabileceğiniz ücretsiz video düzenleme programıdır. VideoPad Editor programını herhangi bir kurulum yapmadan hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. VideoPad Editor programı üzerinde hızlı bir şekilde profesyonel video düzenleme işlemi yapmanız mümkün.

  Programın Artı Yönleri

  1- VideoPad Editor programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- VideoPad Editor
  kurulum gerektirmeden hızlıca kullanabileceğiniz bir video düzenleme programıdır.
  3- VideoPad Editor programı bilgisayarınızda sadece 50 KB’lık bir yer kaplar.

  Programın Eksi Yönleri

  1- VideoPad Editor programının tüm özelliklerini kullanabilmek için pro sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2- VideoPad Editor programı üzerinden profesyonel video düzenleme işlemi gerçekleştirmek için programın kullanışını öğrenmeniz gerekmektedir. Programın sahip olduğu arayüz ilk kez kullanacak kişilere biraz karışık gelebilir.

  VideoPad Editor nasıl yüklenir?

  VideoPad Editor programını bilgisayarınıza yüklemek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  VideoPad Editor nasıl kurulur?

  VideoPad Editor programını bilgisayarınıza kurmak için masaüstüne indirmiş olduğunuz VideoPad Editor kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza çıkacak olan pencere üzerinden lisans sözleşmesini kabul etmek için “I accept the license terms” seçeneğini işaretleyin ve İleri butonuna tıklayın.

  v1.png

  VideoPad Editor programının kurulum gerektirmediğini yazımızın başında söylemiştik. Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra Download ekranı kapanana kadar pencereyi kapatmayın. VideoPad Editor programı birkaç saniye içerisinde otomatik olarak başlatılacaktır.

  v2.png

  VideoPad Editor nasıl kullanılır?

  Kurulum tamamlandıktan sonra VideoPad Editor programı otomatik olarak çalışacaktır. Karşınıza gelecek olan pencere üzerinden New Project butonuna tıklayarak yeni bir proje oluşturabilirsiniz. Eğer daha önce kaydetmiş olduğunuz bir projeniz var ise Open Project butonuna tıklayarak bilgisayarınız üzerinde yer alan bir projeyi VideoPad Editor programı üzerinden hızlı bir şekilde açabilirsiniz.

  v3.png

  New Project butonuna tıkladıktan sonra VideoPad Editor programının arayüzü açılacaktır. VideoPad programının sol üst köşesinde yer alan Open butonuna tıklayarak düzenlemek istediğiniz videoları VideoPad programı üzerinden hızlı bir şekilde açabilirsiniz.

  v4.png

  VideoPad üzerinden açtığınız bir videoyu düzenlemeniz için gerekli olan tüm özellikleri uygulamanın üst kısmında yer alan menü üzerinde bulabilirsiniz. VideoPad üzerinden açmış olduğunuz videonun düzenleme işlemini tamamladıktan sonra Export Video butonuna dokunarak bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

  v5.png
Facebook yorumları