VideoShow indir (Android) 8.0.9

Android cihazlarınızda ücretsiz video düzenleme işlemi yapabileceğiniz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  17,3 MB
  Sürüm:
  8.0.9
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  EnjoyMobi
  VideoShow Video Editor, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir video düzenleme uygulamasıdır. VideoShow, Android platformda bulunan diğer video düzenleyicilere göre çok daha seçkin bir düzenleyicidir. Harika videolar ortaya çıkarmanız için uygulama üzerinde çeşitli düzenleme işlemleri yer almaktadır.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- VideoShow Video Editor uygulamasını kullanmak tamamen ücretsizdir.
  2-
  Birçok ülkede ücretsiz video düzenleyici ve video yapma uygulaması olarak 1 Numara'da yer almaktadır.
  3- Dışa aktarılan videolarda süre sınırlaması yoktur.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- VideoShow Video Editor uygulaması üzerinde bulunan bazı filtreleri kullanabilmek için uygulamanın pro sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  VideoShow Video Editor nasıl indirilir?

  VideoShow Video Editor uygulamasını Android cihazınız üzerinden ücretsiz olarak indirmek ve kullanmak için sayfanın üst kısmında bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Otomatik olarak açılacak olan Google Play Store uygulaması üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  VideoShow Video Editor nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz VideoShow Video Editor uygulamasının Android cihazınıza kurulumu otomatik olarak tamamlanır. Yani uygulamayı indirdiğiniz zaman kurulumu da tamamlanmış oluyor. Uygulamayı kullanmak için herhangi bir üyelik girişi veya farklı ek dosyalar indirmenize gerek kalmadan uygulamayı kullanabiliyorsunuz.

  VideoShow Video Editor nasıl kullanılır?

  Uygulamanın indirme ve kurulum işlemi tamamlandıktan sonra cihazınızın menüsü üzerinde bulunan VideoShow Video Editor uygulamasına giriş yapın. Uygulamanın ana ekranı üzerinden Edit Video kısmına tıklayarak hızlı bir şekilde video düzenleme işlemi yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca bu ekran üzerinden daha önce oluşturmuş olduğunuz videoları görüntüleyebilir, Tools (Araçlar) kısmından hızlıca düzenleme işlemleri yapabilirsiniz.
  video.png


  Videolarınıza ilgi çekici temalar ekleyebilirsiniz!

  VideoShow uygulaması üzerinde bulunan onlarca tema sayesinde çekmiş olduğunuz videolara sıra dışı ve ilgi çekici temalar ekleyebilirsiniz.
  video1.png


  VideoShow uygulaması ile profesyonel video düzenleme işlemi yapmanız mümkün!

  Uygulamanın Video Edit kısmında bulunan videolara yapabileceğiniz düzenleme işlemlerinin sayısının fazla olması sayesinde videolarınızı profesyonel anlamda düzenleyebileceksiniz. Yapabileceğiniz işlemlerden bazıları şunlardır: Video Kırpma, Yakınlaştırma, Yönünü değiştirme, Video hızını ayarlama, Videoyu tersten oynatma vb.

  Videolarınızın arka planına en sevdiğiniz müzikleri ekleyebilirsiniz!

  Telefonunuz üzerinde bulunan videoları VideoShow uygulaması aracılığı ile açarak en sevdiğiniz müzikleri videolarınızın arka planına ekleyebilirsiniz.
  video3.png


  Neden video düzenleyici olarak VideoShow uygulamasını seçmelisiniz?

  Diğer mobil video düzenleme uygulamalarında bulunmayan bazı özellikleri VideoShow uygulamasında ücretsiz olarak kullanabileceğiniz için diğer video düzenleme uygulamalarına göre VideoShow bir adım önde oluyor.
  video4.png

  Images

  1. video2.png
Facebook yorumları