VidMasta İndir 21.5

Ücretsiz film ve dizi indirme programı

 1. Fatih.Kocak
  İşletim sistemi:
  Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista ve XP
  Boyut:
  24 MB
  Sürüm:
  VidMasta 21.5
  Dil:
  Türkçe, İngilizce
  Üretici:
  Anthony Gray
  VidMasta programı ile ücretsiz bir şekilde film ve dizi indirebilirsiniz. Bu program ile indirme işlemini basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Arama kısmını kullanarak istediğiniz dizi, filmi veya televizyon şovunu arayabilir ve bunlar hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Kısacası VidMasta, ücretsiz film ve dizi indirme programıdır.

  Popüler filmler butonuna tıkladığınız günümüzün en popüler filmlerini otomatik olarak tarar ve listeler. Daha sonra üstüne tıklayıp özetini okuyabilir, filmi indirebilir veya fragmanını izleyebilirsiniz.

  [​IMG]

  Popüler tv şovları butonuna bastığınızda ise televizyon dizi ve şovlarını otomatik olarak aratıp popüleritesine göre listeleyebilirsiniz. Ayrıca kaç yılında çıktığı, özetini, fragmanını ve indirme linklerine de üstüne tıkladığınızda ulaşabilirsiniz.

  [​IMG]

  Filmleri, dizileri veya bütün videoları 720i, 720p, 1080i ve 1080p formatlarında sadece iki tıklama ile bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İndireceğiniz film üstüne tıkladıktan sonra indireceğiniz formatı seçip indir butonuna bastığınızda indirme işlemi gerçekleşecektir.

  Ayrıca dilediğiniz tarzı seçip otomatik olarak film ve dizi arama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  Programın yeni sürümünde Türkçe dil seçeneği bulunuyor. Wiew bölümüne tıkladıktan sonra Language seçeneğnie tıklayın ve Türkçe'ye tıklayarak programın dilini değiştirin.

  Images

  1. vidmasta-film-ve-dizi-indirme-programi-indir.jpg
  2. vidmasta-populer-filmler-listesi.jpg

Recent Reviews

 1. Fatih.Kocak
  Fatih.Kocak
  5/5,
  Version: 21.5
  VidMasta ile hızlı ve ücretsiz bir şekilde film veya dizi indirebilirsiniz.
Facebook yorumları