Viki TV Dramas & Movies (Android) 5.2.5

Android cihazlarınızda dizi ve film izleyebileceğiniz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  8,55 MB
  Sürüm:
  5.2.5
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Viki, Inc
  Viki TV Dramas & Movies, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz dizi ve film izleme uygulamasıdır. Viki TV Dramas & Movies uygulamasında; Kdrama, Kpop ve diğer tüm çeşitli şovları izleyebilirsiniz. Ayrıca uygulama, Çin, Japonya, Tayvan, Kore ve diğer ülkelerden çok sayıda popüler drama, film, çeşitli TV şovu, moda ve yaşam tarzı videoları gibi içerikleri de sunmaktadır. Uygulamada ne izleyeceğinize karar vermenize yardımcı olmak için derecelendirmelere ve incelemelere bakabilir veya uygulama üzerinde bulunan diğer kullanıcıların profilini ziyaret ederek yeni içerikler keşfedebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Viki TV Dramas & Movies uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Viki TV Dramas & Movies uygulaması yayınladığı içeriklerde kullanıcılarına 200’den fazla dilin altyazısını kullanmasını sağlıyor.
  3. Viki TV Dramas & Movies uygulaması tamamen yasaldır.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Viki TV Dramas & Movies uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. Viki TV Dramas & Movies uygulamasında yer alan tüm içeriklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Viki TV Dramas & Movies Nasıl İndirilir?

  Viki TV Dramas & Movies uygulamasını Android cihazınıza indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan ”Hemen indir” butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna dokunarak Viki TV Dramas & Movies uygulamasını Android cihazınıza indirebilirsiniz.


  Viki TV Dramas & Movies Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulamasını kullanarak Android cihazınıza indirdiğiniz Viki TV Dramas & Movies uygulamasının cihazınıza kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Viki TV Dramas & Movies uygulamasını kullanmak için uygulamayı cihazınız üzerinde başlatmanız yeterli olacaktır.


  Viki TV Dramas & Movies Nasıl Kullanılır?

  1. Viki TV Dramas & Movies uygulamasınınindirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Viki TV Dramas & Movies uygulamasına giriş yaptığınızda ana ekran üzerinde farklı ülkelerde üretilen içerikleri, popüler içerikleri ve son çıkan içerikleri görüntüleyebilirsiniz.

   v1.png

  2. Farklı ülkelerde üretilen içerikleri kendi isteğinize göre listelendirebilirsiniz. Örneğin: Yeni çıkan, popüler veya en çok değerlendirmeyi alan.

   v2.png

  3. Viki TV Dramas & Movies uygulamasındaki herhangi bir içeriği izlemeden önce bilgi veya yorumlar bölümünde yazan yazıları okuyarak içerik hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

   v3.png

  4. Dilerseniz siz de Viki TV Dramas & Movies uygulamasında bir hesap oluşturarak izlediğiniz içerikleri değerlendirebilir ve yorum yazabilirsiniz.

   v4.png
Facebook yorumları