Virtual CloneDrive indir 5.5.0.0

Bilgisayarınızda fiziksel CD/DVD oluşturmanızı sağlayan ücretsiz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,6 MB
  Sürüm:
  5.5.0.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Elby
  Virtual CloneDrive, yalnızca sanal olarak var olmasına rağmen, bir fiziksel CD, DVD veya Blu-ray sürücüsü gibi çalışır ve davranır. Görüntü dosyaları, sabit sürücünüzden veya bir ağ sürücüsünden sanal sürücüye sadece çift tıklamayla "eklenebilir" ve böylece normal bir CD, DVD veya Blu-ray gibi kullanılabilir. Sanal CloneDrive aynı anda en fazla 15 sanal sürücüyü destekler - görüntü dosyasının ses, video veya sadece basit veri içerip içermediğine bakılmaksızın. Sanal CloneDrive, Windows Gezgini bağlam menülerinde tamamen entegre edilmiştir ve hepsinden önemlisi ücretsizdir.

  Programın Artı Yönleri

  1- Virtual CloneDrive programını indirmek ücretsizdir.
  2- Virtual CloneDrive
  üzerinde yapacağınız tüm işlemler ücretsizdir. Program üzerinde herhangi bir satın alma işlemi yapmadan tüm özelliklerine erişim sağlayabilirsiniz.
  3- Virtual CloneDrive bilgisayarınızın diski üzerinde sadece 3 MB’lık yer kaplar.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Virtual CloneDrive programının çalışmasının bilgisayarınızın performansına göre değişiklik göstermektedir.

  Virtual CloneDrive nasıl yüklenir?

  Virtual CloneDrive indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Virtual CloneDrive kurulum dosyası bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Virtual CloneDrive nasıl kurulur?

  Virtual CloneDrive kurulumu için bilgisayarınız üzerine indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek pencere üzerindenlisans sözleşmesini kabul etmek için “I Agree” butonuna tıklayın ve kurulumu başlatın.

  v1.png

  Daha sonrasında Virtual CloneDrive programı üzerinde kullanabileceğiniz programları liste halinde görüntüleyebilirsiniz. Programın kendi yapacağı kurulumda bazı özellikleri seçili olarak karşınıza getirmemektedir. Bizim tavsiyemiz listede bulunan tüm özellikleri işaretlemeniz. Listede yer alan tüm özellikleri işaretledikten sonra Next butonuna tıklayınız.

  v2.png

  Virtual CloneDrive programı bilgisayarınızın diskinde sadece 3 MB’lık bir alan kapladığı için kurulumun yapılacağı alanı seçerken titiz davranmanıza gerek yoktur. Install butonuna tıklayarak kurulumun son aşamasına geçiş yapabilirsiniz.

  v3.png

  Virtual CloneDrive kurulumu tamamlandıktan sonra Close butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatın ve ardından programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Virtual CloneDrive nasıl kullanılır?

  Virtual CloneDrive programının kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne Virtual CloneDrive programının kısayolu otomatik olarak oluşturulacaktır. Masaüstünde yer alan Virtual CloneDrive simgesine çift tıklayarak programı başlatabilirsiniz.

  v5.png

  Virtual CloneDrive üzerinde kullanıcının çok fazla olduğu diller bulunmaktadır. Program üzerinde yer alan Language bölümüne giriş yaparak dil ayarlarını değiştirebilirsiniz.

  v6.png

  Images

  1. v4.png
Facebook yorumları