VirtualDJ indir 8.3.4756.0

Bilgisayarınızdaki ses dosyalarını profesyonel şekilde düzenlemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  34,6 MB
  Sürüm:
  8.3.4756.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Atomix Productions
  VirtualDJ, bilgisayarınızdaki ses dosyalarını düzenlemenizi sağlayan bir programdır. VirtualDJ programı, DJ'ler tarafından kullanılan CD çalarların normal bir Hi-Fi CD çalardan daha fazla seçeneğe sahip olması gibi, VirtualDJ de iTunes gibi basit bir medya çalardan daha fazla seçeneğe sahiptir. Aynı anda iki veya daha fazla şarkıyı çalarak şarkılarınızı "karıştırmanıza", tempolarını eşleştirecekleri, döngüler vb. özelliklerini kullanabilirsiniz. Ayrıca şarkılarınızı yeniden düzeltmenize, ipuçlarını ayarlamanıza ve DJ'lerin karıştırmayı bulabilmesi için beklediğiniz diğer tüm normal özellikleri kullanmanıza olanak tanır. VirtualDJ programının kullanımını deneme yanılma yöntemi ile öğrenebileceğiniz gibi internette bulunan eğitimlerle de nasıl kullanılabileceğini öğrenebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. VirtualDJ programını indirmek ücretsizdir.
  2. VirtualDJ programı çok kullanışlı ve modern bir arayüze sahiptir.
  3. VirtualDJ programı bilgisayarınız üzerinde çok düşük bir disk alanı kaplamaktadır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. VirtualDJ programının sahip olduğu tüm özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  VirtualDJ indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza ücretsiz VirtualDJ indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak programın kurulum dosyasının indirme işlemini başlatabilirsiniz.


  VirtualDJ kurulumu nasıl yapılır?

  1. VirtualDJ kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde yer alan “I accept the terms in the License Agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından Install butonuna tıklayın.

   d1.png

  2. VirtualDJ kurulumu, programın sahip olduğu özelliklerin aksine hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra Launch VirtualDJ butonuna tıklayarak programı çalıştırabilirsiniz.

   d2.png

  VirtualDJ nasıl kullanılır?

  1. Kurulum penceresinden çıkış yaptıktan sonra VirtualDJ programı bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. VirtualDJ programı, profesyonel kullanıcılara hitap eden bir program olduğu için internetten bulabileceğiniz eğitimler veya bireysel olarak alacağınız eğitimler sonucunda programın nasıl kullanılacağını öğrenebilirsiniz.

   d3.jpeg
Facebook yorumları