Vivaldi Browser (Android) 2.9.1741.39

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz gelişmiş özelliklere sahip olan internet tarayıcısı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  47 MB
  Sürüm:
  2.9.1741.39
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Vivaldi Technologies
  Vivaldi Browser, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz zengin özelliklere sahip olan bir internet tarayıcısıdır. Vivaldi Browser, şifre senkronizasyonu için uçtan uca şifreleme, özel sekmeler ve daha farklı gelişmiş özelliklere sahiptir. Android için çok sayıda İnternet tarayıcısı bulunduğundan, sizin için doğru olanı bulmak zordur. Vivaldi Browser, halihazırda kullandığınız ve sevdiğiniz tüm özellikleri de içeren yeni ve benzersiz bir İnternet tarama deneyimi getirmeyi vaat ediyor. Vivaldi Browser kullanıcıları, yer imleri, notlar ve şifreler gibi tüm verilerini uçtan uca şifreleme yardımıyla senkronize edebilir. Özel sekmeler kullanmak da mümkündür, yani tarama geçmişi cihazda tutulmaz. Tarayıcı ayrıca hızlı notlar almak, ekran görüntüleri çekmek ve hatta hızlı bir dokunuşla arama motorları arasında geçiş yapmak için de kullanılabilir.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Vivaldi Browser uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Vivaldi Browser uygulamasını özellikleri düşük olan Android cihazlarınızda da stabil olarak kullanabilirsiniz.
  3. Vivaldi Browser uygulamasındaki tüm özellikleri herhangi bir ücret ödemeden sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

  Vivaldi Browser Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Vivaldi Browser indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Vivaldi Browser indirme işleminiPlay Store uygulaması üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.


  Vivaldi Browser Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden cihazınıza indirdiğiniz Vivaldi Browser kurulumu için uygulamayı indirmeniz yeterlidir. Uygulamanın indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.


  Vivaldi Browser Nasıl Kullanılır?

  1. Vivaldi Browser uygulamasının cihazınıza indirme işlemini tamamlandıktan sonra uygulamayı hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Vivaldi Browser uygulaması kullanıcılarına en iyi hizmeti sunmak için tasarlanmış bir Android tarayıcısıdır. Vivaldi Browser uygulamasını kullanarak normal tarayıcınızdan iki kat daha hızlı internette dolaşabilirsiniz.

   v1.jpg

  2. Çoğu Android tarayıcı uygulamasında yer almayan “Notes” özelliği sayesinde Vivaldi Browser uygulamasında ziyaret ettiğiniz web siteleri üzerine not düşebilir ve bu notları daha sonra tekrar görüntüleyebilirsiniz.

   v2.jpg

  3. Vivaldi Browser uygulaması Android cihazınızdaki parmak izi okuyucusu ile senkronize bir şekilde çalışır ve sizin belirlediğiniz özel pencerelere giriş yapılabilmesi için parmak izinin okutulması gerekmektedir. Bu özellik sayesinde başkaları tarafından görüntülenmesini istemediğiniz web sitelerini gizleyebilirsiniz.

   v3.jpg

  4. Vivaldi Browser uygulamasında açtığınız sekmeler çok güzel ve kullanışlı bir arayüz üzerinde gösterilir ve bu sayede birden fazla sekme arasında kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz.

   v4.jpg

  5. Ve son olarak Vivaldi Browser uygulamasının en etkileyici özelliklerinden biri olan “Dark Mode” özelliğini kullanarak tarayıcıyı karanlık ortamlarda kullanırken göz sağlığınızı koruyabilirsiniz.

   v5.jpg
Facebook yorumları