VivaVideo indir (Android) 7.4.0

Android cihazlarınız üzerinde ücretsiz video düzenleme işlemi yapabileceğiniz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  36 MB
  Sürüm:
  7.4.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  QuVideo
  VivaVideo, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz birvideo düzenleme uygulamasıdır. Uygulama üzerinden video düzenleme işlemi yaparken kullanabileceğiniz düzenleme seçenekleri sayısının fazla olması VivaVideo uygulamasını diğer mobil video düzenleme uygulamalarından ayıran en temel özelliktir. VivaVideo uygulaması üzerinden ücretsiz olarak profesyonel video düzenleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- VivaVideo uygulamasını Android cihazlarınıza indirmek tamamen ücretsizdir.
  2-
  Uygulama üzerinde bulunan çeşitli düzenleme seçenecekleri sayesinde video düzenlemek çok kolay ve keyifli.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- VivaVideo uygulamasının ücretsiz versiyonu üzerinden düzenlediğiniz videoların alt kısmına VivaVideo yazısı eklenmektedir. Bu yazıyı kaldırabilmek için VivaVideo pro sürümünü satın almak gerekmektedir.

  2- VivaVideo uygulamasının ücretsiz versiyonunu kullanırken karşınıza reklamlar çıkabilir. Bu reklamların çok can sıkıcı olduğunu söyleyebiliriz.

  VivaVideo nasıl yüklenir?

  VivaVideo indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden açılacak olan Google Play Store üzerinden VivaVideo indirme işlemini ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

  VivaVideo nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirdiğiniz VivaVideo uygulamasının kurulumu otomatik olarak tamamlanacaktır. Uygulamayı kullanmak için uygulamayı başlatmanız yeterli olacaktır.

  VivaVideo nasıl kullanılır?

  VivaVideo uygulamasına giriş yapın. VivaVideo kullanmaya başlamak için karşınıza gelecek olan Create Your Story ekranı üzerinde bulunan Start butonuna dokunun.
  vi1.jpg

  Uygulamanın ana ekranına giriş yaptığınız zaman gayet güzel ve kullanışlı bir arayüz bizi karşılıyor. Bu arayüz üzerinden video düzenleme işlemini galerinizde bulunan bir video üzerinden gerçekleştirmek istiyorsanız Edit yazısına tıklayın. Eğer uygulama üzerinden yeni bir video kaydederek düzenleme işlemi yapmak istiyorsanız Capture yazısına tıklayabilirsiniz.
  vi2.jpg

  Edit kısmına tıkladıktan sonra cihazınız üzerinde bulunan videolar karşınıza gelecektir. Bu videolar arasından düzenlemek istediğiniz videonun üzerine tıklayın. Video seçimini tamamladıktan sonra otomatik olarak düzenleme ekranına yönlendirileceksiniz.
  vi3.jpg

  Galerinizde bulunan herhangi bir videoyu seçtikten sonra veya yeni bir video çekme işlemini tamamladıktan sonra video düzenleme ekranına yönlendirileceksiniz. Bu ekran üzerinden üzerinde düzenleme işlemi yapmak istediğiniz videoyu ilk önce kesmeniz için bir ekran karşınıza çıkacak. Bu ekran üzerinden herhangi bir işlem yapmak istemiyorsanız sağ alt kısımda bulunan ADD yazısına dokunarak devam edin.
  vi4.jpg


  Uygulama üzerinden video düzenleme işlemi gerçekleştirirken kullanabileceğiniz düzenleme seçeneği sayısının gayet yeterli olduğunu söylemiştik. Uygulama üzerinden düzenleme işlemini tamamladıktan sonra sağ üst kısımda bulunan Share yazısına dokunun.
  vi5.jpg

  Share yazısına dokunduktan sonra karşınıza çıkacak ekran üzerinden SAVE TO GALLERY yazısına dokunarak oluşturduğunuz videoyu hızlı bir şekilde galerinize kaydedebilirsiniz. Alt kısımda çıkan Facebook, Youtube vb. gibi sosyal medya hesaplarınızda da hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz.
  vi6.jpg
Facebook yorumları