VMate Video Editor indir (Android) 1.89

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz video düzenleme ve paylaşım uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  20 MB
  Sürüm:
  1.89
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  VMate
  VMate Video Editor, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz video düzenleme uygulamasıdır. VMate uygulaması üzerinden çektiğiniz ve düzenlediğiniz videoları Vmate uygulaması üzerinde yer alan sosyal platform üzerinden ücretsiz olarak paylaşabilirsiniz. Dilerseniz Vmate uygulaması üzerinden oluşturduğunuz videoları Instagram, Twitter vb. gibi sosyal medya platformlarında da paylaşabilirsiniz. Ayrıca VMate uygulamasının üzerinde yer alan video indirme özelliği sayesinde Instagram, Twitter gibi sosyal medya sitelerinden dilediğiniz videoyu saniyeler içerisinde indirebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- VMate Video Editor uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- VMate Video Editor
  uygulaması üzerinde bulunan tüm özellikleri herhangi bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- VMate Video Editor uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.

  VMate Video Editor nasıl indirilir?

  Ücretsiz VMate Video Editor indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Bu butona tıklayarak otomatik olarak Google Play Store’a yönlendireceksiniz. Uygulamayı cihazınıza Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  VMate Video Editor kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz VMate Video Editor uygulaması Android cihazınız kurulumu otomatik olarak gerçekleşir. Uygulamayı kullanmak için herhangi bir kurulum işlemi yapmanıza gerek yoktur.

  VMate Video Editor nasıl kullanılır?

  Android cihazınıza indirmiş olduğunuz VMate Video Editor uygulamasını çalıştırın. Dilerseniz uygulama üzerinde bulunan kameradan çekim yapabilir veya uygulama üzerinden kendi cihazınızın galerisinde yer alan bir videoyu düzenleyerek başlayabilirsiniz. Düzenlediğiniz videoyu herkese açık olarak paylaşabilirsiniz.

  v1.png

  VMate uygulaması üzerinden çektiğiniz veya galerinizden VMate üzerine yüklemiş olduğunuz videoları sizi takip eden kişiler beğenebilir, yorum atabilir ve paylaşabilir. Bu klasik özellikler dışında VMate uygulamasının kullanıcılarına sunduğu Düet özelliği ile VMate uygulaması üzerinden paylaşılmış olan herhangi bir video ile düet yapabilirsiniz.

  v2.png

  VMate uygulamasında bulunan kamera, cihazınızda bulunan standart kameralara göre daha kaliteli olarak çekim yapmaktadır. Farklı ışık ayarları ve farklı efektleri de kamera üzerinden yönetebilirsiniz.

  v3.png

  VMate uygulaması üzerinden çekeceğiniz videolara ses veya müzik ekleyebilirsiniz. VMate kütüphanesi üzerinden milyonlarca ses içerisinden dilediğinizi ücretsiz olarak seçebilirsiniz.

  v4.png

  Size özel listelenmiş videoları VMate keşfet bölümüne giriş yaparak görüntüleyebilirsiniz.

  v5.png
Facebook yorumları