VoiceNote 1.0.0.95

Bilgisayarınızda sesli notlar almanızı sağlayan ücretsiz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  3,7 MB
  Sürüm:
  1.0.0.95
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Denes Kellner
  VoiceNote, bilgisayarınızda sesli notlar kaydetmenizi sağlayan ücretsiz bir programdır. VoiceNote, aksaklıkları ve verimlilik kayıplarını en aza indirmek için fikri yazmak yerine konuşmaya başlamanıza ve sesli not kaydetmenize olanak tanır. Çalışırken veya düşünürken odağınızı kaybetmemeniz için kaybetmemek için, VoiceNote sistem tepsisinde çalışır ve size özel bir tuşa basarak ana pencereyi gizleme imkanı sunar. Alternatif olarak, 'ESC' tuşuna basıldığında uygulamayı sistem tepsisine en aza indirecek şekilde yapılandırabilirsiniz. VoiceNote, farklı etiketlere sahip, önceden tanımlanmış birkaç not kategorisi ile birlikte gelir, ancak listeye yeni klasörler de ekleyebilirsiniz. Yeni kayıtlar oluştururken notları etiketlemenize gerek yoktur. Ana pencere VoiceNote programında ses dosyalarını başlatmak, durdurmak ve oynatmak için kayıt kontrollerini, kısayol tuşlarıyla da tetiklenebilen işlemleri içerir. Ek ayarlar, notları silerken veya alırken programın davranışını yapılandırmanızı sağlar.

  Programın Artı Yönleri

  1. VoiceNote programını indirmek ücretsizdir.
  2. VoiceNote programında kaydedeceğiniz ses dosyaları yüksek kaliteli olarak kaydedilmektedir.
  3. VoiceNote programı bilgisayarınızın arka planında çalışır ve bilgisayarınızın performansına olumsuz bir etki sağlamaz.

  VoiceNote Nasıl İndirilir?

  PC’ye VoiceNote indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Bu butona tıklamanızın ardından bilgisayara VoiceNote indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  VoiceNote Nasıl Kurulur?

  1. VoiceNote kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra aktif hale gelecek pencere üzerindeki “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

   v1.PNG

  2. PC’ye VoiceNote kurulum işlemini gerçekleştirmek için yönlendirileceğiniz pencere üzerindeki “Install” butonuna tıklayın.

   v2.PNG

  3. Bilgisayara VoiceNote kurulum işlemi tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   v3.PNG

  VoiceNote Nasıl Kullanılır?

  1. VoiceNote programının bilgisayarınıza kurulumunu tamamladıktan sonra masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. VoiceNote programına giriş yapmanızın ardından açılacak pencerede bulunan menüyü kullanarak yeni bir ses kaydı başlatabilir veya mevcut bir ses kaydını dinleyebilirsiniz.

   v4.PNG

  2. VoiceNote programında başlattığınız ses kaydını “STOP” butonuna tıklayarak kaydı tamamlayabilirsiniz.

   v5.PNG

  3. VoiceNote programını kullanarak kaydettiğiniz ses kaydını programın ana ekranında bulunan “PLAY” butonuna tıklayarak dinleyebilirsiniz.

   v6.PNG

  4. VoiceNote programının ana ekranında yer alan herhangi bir ses kaydının üzerine sağ tıklayarak o ses dosyasını yeniden adlandırabilirsiniz.

   v7.PNG

  5. VoiceNote programında kayıt altına aldığınız ses dosyalarını farklı klasörlere taşıyarak kategorilere ayırabilirsiniz.

   v8.PNG
Facebook yorumları