Voloco (Android) 5.1.1

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ses düzenleme uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  9,2 MB
  Sürüm:
  5.1.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  RESONANT CAVITY
  Voloco, Android cihazlarınızda ses kaydetmenize ve kaydettiğiniz sesleri düzenlemenize yardımcı olan bir uygulamadır. Voloco uygulaması düzenlemeniz için telefondan veya tabletin kitaplığından bir şarkı seçmenize izin verir. Voloco, seçtiğiniz parçanın otomatik olarak ritmini algılar ve sesi sese doğru düzeltir. Uygulama, yedi sesli uyumlaştırma efekti olan büyük koro efekti ve ünlü AutoTune sesi olan sert ayar dahil olmak üzere dört efekt ön ayarı ile birlikte gelir. Voloco, hafif bir otomatik ayar efekti ön ayarına sahiptir ve SuperVocoder ön ayarı temelde eğimli bir canavar Vocoder özelliğidir. Uygulamada oluşturduğunuz sesleri sosyal medya hesaplarınızdan kolaylıkla takipçileriniz ile paylaşabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Voloco uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Voloco uygulaması genel olarak profesyonel kullanıcılara hitap etmektedir, ancak acemi kullanıcılar da uygulamanın özelliklerini kolaylıkla kullanabilirler.
  3. Voloco uygulamasında gerçekleştireceğiniz ses düzenleme işlemleri çok hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Voloco uygulaması içerisinde reklam barındırmaktadır.
  2. Voloco uygulamasının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Voloco Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Voloco indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınızda otomatik olarak Play Store uygulaması açılacaktır. Play Store uygulamasına giriş yaptığınızda görüntülenen sayfadaki Yükle butonuna tıklayarak cihazınıza Voloco uygulamasını indirebilirsiniz.


  Voloco Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden cihazınıza Voloco indirme işlemi tamamlandıktan sonra Voloco uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için herhangi bir işlem gerçekleştirmenize gerek yoktur.


  Voloco Nasıl Kullanılır?

  1. Voloco uygulamasının cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yapın. Voloco uygulamasına giriş yapmanızın ardından açılan ekran üzerinden düzenlemek istediğiniz ses dosyasını seçin veya yeni bir ses dosyası kaydedin.

   v1.jpg

  2. Voloco uygulamasındaki farklı hazır ses efektlerini kullanarak ses kaydınıza veya seçtiğiniz bir parçaya hızlı bir şekilde efekt uygulayabilirsiniz.

   v2.jpg

  3. Voloco uygulamasındaki hazır beat dosyalarını kullanarak onların üzerine şarkı söyleyebilir ve bu ses dosyasını kaydedip sosyal medya üzerinden paylaşabilirsiniz.

   v3.jpg

  4. Voloco uygulamasında düzenlediğiniz ses dosyalarına ince ayarlar uygulayabilirsiniz.

   v4.jpg

  5. Voloco uygulamasının “Top Tracks” bölümünü kullanarak uygulamada oluşturulan diğer parçaları görüntüleyebilir ve dilerseniz siz de oluşturduğunuz parçaları burada paylaşabilirsiniz.

   v5.jpg
Facebook yorumları