Volume Booster - Ses Yükseltici (Android) indir 6.0

Android cihazlarınızın ses seviyesini varolandan fazlasına yükseltmenize yarayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  2,4 MB
  Sürüm:
  6.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  GOODEV
  Volume Booster - Ses Yükseltici, cep telefonunuzun hoparlöründen ve takılı olan kulaklıktan çıkan sesleri %60 oranında arttırmanızı sağlayan bir uygulamadır. Eğer telefonunuz üzerinden çıkan ses seviyesinden memnun değilseniz veya işitme sorunu yaşıyorsanız Volume Booster uygulamasını kullanabilirsiniz. Ancak uygulamanın kulaklıktan verdiği ses seviyesi yüksek olacağı için uzun süreli kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Volume Booster ücretsiz bir uygulamadır.

  2- Volume Booster işitme sorunu yaşayan insanlar için çok yararlı bir uygulamadır.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Uygulama arka planda çalışırken ara sıra tam ekran reklam göstermektedir.

  Volume Booster nasıl yüklenir?

  Volume Booster’ı cep telefonunuza yüklemek için Google Play Store’a giriş yaptıktan sonra yukarıda bulunan arama bölümüne Volume Booster yazın ve en üstte çıkan uygulamayı indirin.

  Volume Booster nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden indirmiş olduğunuz Volume Booster uygulaması otomatik olarak telefonunuza kurulumu gerçekleşecektir.

  Volume Booster nasıl kullanılır?

  Volume Booster Ses Yükseltici uygulamasını kullanmak çok kolaydır. Öncelikle uygulamayı Google Play Store üzerinden indirdikten sonra uygulamayı çalıştırın. Uygulama üzerinde bulunan Boost 0% imlecini istediğiniz ses seviyesine çekerek kullanabilirsiniz.
  volume1.jpg

  Yükseltmek istediğiniz ses seviyesini arka planda bir müzik çalıştırarak bulabilirsiniz. Arka plana YouTube veya herhangi bir ses uygulamasından ses açın. Volume Booster Ses Yükseltici uygulamasını en verimli şekilde kullanmak için ilk olarak telefonunuzun ses seviyesini en sona getirin ve daha sonrasında uygulama üzerinden yükseltme seviyesini seçin. Bizim tavsiyemiz Boost seviyesini maksimum %30-%40 arasında tutmanız. Bu oranın daha fazlası sesleri kulaklıkla çalıştıracağınız zaman kulağınıza zarar verebilir.
  volume2.jpg
Facebook yorumları