VOVSOFT Disk Benchmark 1.8

Bilgisayarınızın disk performansını ölçmenizi sağlayan tamamen ücretsiz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,7 MB
  Sürüm:
  1.8
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  VOVSOFT
  VOVSOFT Disk Benchmark, bilgisayarınızdaki sabit ve bilgisayarınıza bağladığınız taşınabilir disklerin performansını test etmenize yardımcı olan programdır. VOVSOFT - Disk Benchmark, yalnızca bir açılır listeden analiz etmek istediğiniz sürücüyü seçmenize ve bir düğmeye tıklayarak testi başlatmanıza olanak tanıyan minimalist bir arayüze sahiptir. Program, yerel sabit disk sürücülerini ve SSD'leri test edebilir. Programdaki test işlemi çok hızlı bir şekilde gerçekleşir ve direkt olarak sonuç penceresini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca VOVSOFT Disk Benchmark programında gerçekleştirdiğiniz disk hızı test işlemlerini kıyaslama yapabilmek için txt dosyası olarak rapor oluşturabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. VOVSOFT Disk Benchmark indirmek ücretsizdir.
  2. VOVSOFT Disk Benchmark programında bir test işlemi gerçekleştirirken bilgisayarınız herhangi bir şekilde bu işlemden etkilenmez.
  3. VOVSOFT Disk Benchmark programında bulunan tüm özellikleri tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  VOVSOFT Disk Benchmark Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara VOVSOFT Disk Benchmark indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Butona tıklamanızın ardından PC’ye VOVSOFT Disk Benchmark indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  VOVSOFT Disk Benchmark Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayara VOVSOFT Disk Benchmark kurulumu için indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırın. Dosyayı çalıştırdıktan sonra açılan pencere üzerinden lisans sözleşmesini “I accept the agreement” seçeneğini seçerek onaylayın ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kuruluma başlayın.

   d1.PNG

  2. Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra yönlendirileceğiniz penceredeki “Browse…” butonunu kullanarak VOVSOFT Disk Benchmark programının bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

   d2.PNG

  3. PC’ye VOVSOFT Disk Benchmark kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulumu sonlandırın.

   d3.PNG

  VOVSOFT Disk Benchmark Nasıl Kullanılır?

  1. VOVSOFT Disk Benchmark programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak logoya tıklayarak programı çalıştırın. VOVSOFT Disk Benchmark programına giriş yapmanızın ardından açılan arayüz üzerindeki listeden tarama işlemini gerçekleştirmek istediğiniz diski seçin ve ardından “Big File Test” veya “Small Files Test” butonlarından birine tıklayın.

   d4.PNG

  2. Test işlemi tamamlanana kadar VOVSOFT Disk Benchmark programını kapatmayın. Test işleminin ilerleyişini programın ana ekranından takip edebilirsiniz.

   d5.PNG

  3. Disk performansı test işlemi tamamlandıktan sonra karşınıza aşağıdaki pencere gelecektir. Bu pencere üzerinden test sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz. Test sonuçlarını daha sonrasında tekrar kontrol etmek ve kıyaslama yapmak için “Save to File…” butonuna tıklayarak bir txt dosyasına kaydedebilirsiniz.

   d6.PNG
Facebook yorumları