VPN Unlimited indir 4.1

Güvenliğinizi sağlayarak engelli sitelere girmeniz imkan tanıyan ücretsiz program.

 1. Fatih.Kocak
  İşletim sistemi:
  Windows 10, 8, 7, Vista ve XP (32Bit ve 64Bit)
  Boyut:
  35.1 MB
  Sürüm:
  4.1
  Dil:
  İngilizce, Türkçe
  Üretici:
  Vpnunlimitedapp
  VPN Unlimited, internet bağlantınızı güvence altına alarak engelli siteler dahil herhangi bir internet kaynağına sizi ulaştırabilir.

  Program size sınırsız bir kaynak sunuyor. İndirdiğiniz 6 gün boyunca programı ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Daha sonra satın almanız gerekiyor. Hem deneme günü boyunca hemde satın aldıktan sonra internet hızınızda ya da trafik bantgenişliğiniz de azalma olmayacaktır.

  [​IMG]

  Programı herhangi bir iPhone, iPad, Windows Phone, Android, Linux, PC ya da Mac cihazlarınızın herhangi birinde kayıtlı bir hesap ile programı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  [​IMG]

  Programın kurulumu bittikten sonra giriş yapabilmeniz için Google veya Facebook hesabınızı kullanabilirsiniz. Ya da sıfırdan bir hesap oluşturabilirsiniz. Giriş işlemini bitirdikten sonra bir kaç adımı geçerek kurulumu tamamlayabilirsiniz. Programı başlangıçta çalıştır seçeneği ile yüklerseniz daha iyi performans alabilirsiniz. Program da size bunu önerecektir. Kurulumu bitirdikten sonra dilediğiniz sunucuyu seçerek sanal ip'nizi oluşturabilirsiniz.

  [​IMG]

  Images

  1. VPN_unlimited_giris_ekrani.jpg
  2. vpn_unlimited_sunucular_listesi.jpg
  3. vpn_unlimited_vpn_satin_alma_ekrani.jpg
Facebook yorumları