VSCO indir (Android) 78

Android cihazlarınızın üzerinde fotoğraf ve video düzenlemesi yapabileceğiniz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  45 MB
  Sürüm:
  78
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  VSCO
  VSCO, Andorid cihazlarınızda kullanabileceğiniz fotoğraf ve video düzenleme uygulamasıdır. VSCO eskiden sadece bir fotoğraf düzenleme uygulaması iken şimdi kendi üzerinde küçük bir sosyal medya bulundurmaktadır. Düzenlediğiniz fotoğraf ve videoları VSCO uygulaması üzerinden diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- VSCO uygulamasını indirmek ücretsizdir.

  2- VSCO sayesinde tek bir uygulama ile hem fotoğraf hem de video düzenleme işlemi yapabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- VSCO Cam uygulaması üzerinde kullanacağınız bazı efektler için ödeme yapmak zorundasınız. Uygulamanın yıllık ücreti bazı kullanıcılara yüksek gelebilir.

  VSCO nasıl yüklenir?

  VSCO uygulamasını Android cihazınıza yüklemek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Yönlendirilmiş olduğunuz Google Play Store üzerinden uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  VSCO nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz VSCO uygulaması otomatik olarak kurulacaktır. Uygulamayı kullanmak için giriş yapmanız yeterlidir.

  VSCO nasıl kullanılır?

  VSCO uygulamasını Android cihazınıza indirdikten sonra sizi VSCO uygulamasının sosyal platformu karşılayacaktır. Anasayfa üzerinden diğer kullanıcıların paylaşmış olduğu fotoğraf ve videoları görüntüleyebilirsiniz.
  vsco1.jpg


  Alt kısımda bulunan menüde kamera simgesine tıkladığınız zaman sizi Studio bölümü karşılayacak. Adından da anlayacağınız üzere bu bölümden fotoğraf ve video düzenleme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sağ alt kısımda çıkan artı simgesine tıkladığınız zaman cihazınızın galerisinde bulunan fotoğrafları düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda sağ alt kısımda artı simgesinin üzerinde çıkan Kamera ikonuna tıklayarak uygulamanın kendi kamerası üzerinden fotoğraf çekebilir ve video kaydedebilirsiniz.
  vsco2.jpg


  Artı simgesine tıkladığınız zaman karşınıza galerinizde bulunan fotoğraflar çıkacaktır. Bu fotoğraflar içerisinden herhangi bir fotoğrafı seçerek hızlı bir şekilde fotoğraf düzenleme işlemine başlayabilirsiniz.
  vsco3.jpg


  Ekranı sol tarafa kaydırdığınız zaman cihazınız üzerinde bulunan tüm videoları görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz yukarıda bulunan Videos yazısına tıklayarak da videoları görüntüleyebilirsiniz. Düzenlemek istediğiniz videoyu seçerek hızlı bir şekilde video düzenleme işlemi yapabilirsiniz.
  vsco4.jpg


  Düzenlemek istediğiniz fotoğraf veya videoyu üzerinde herhangi bir işlem yapmadan diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz. Alt kısımda bulunan ok simgesine tıkladığınız zaman fotoğraf veya videolarınızı VSCO uygulaması üzerinden paylaşabilirsiniz. Sağ alt kısımda bulunan butona tıklayarak seçtiğiniz fotoğraf veya videoyu düzenleme ekranına alabilirsiniz.
  vsco5.jpg


  Uygulama üzerinden fotoğraf ve videolarınıza verebileceğiniz efektlerin gayet güzel olduğunu söyleyebilirim. Alt kısımda bulunan menü üzerinden efektler ve ayarlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Düzenleme işlemini tamamladıktan sonra sağ üst kısımda bulunan Kaydet (Save) yazısına tıklayarak isterseniz fotoğraf veya videoyu galerinize kaydedebilirsiniz. Kaydet butonunun yanında bulunan Yayınla (Publish) yazısına tıklayarak da oluşturduğunuz fotoğraf veya videoları diğer VSCO kullanıcıları ile paylaşabilirsiniz.
  vsco6.jpg
Facebook yorumları