VSO Downloader 5.0.1.64

Bilgisayarınıza video dosyalarını indirmenizi ve dönüştürmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  27,4 MB
  Sürüm:
  5.0.1.64
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  VSO-Software
  VSO Downloader, bilgisayarınıza internetten istediğiniz video dosyalarını indirmenizi ve onları dönüştürmenizi sağlayan programdır. VSO Downloader programında indirme işlemini başlattığınız herhangi bir video dosyasının adını, indirme durumunu, indirme hızını ve boyutunu programın ana penceresi üzerinden kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. VSO Downloader programını kullanarak indireceğiniz video dosyasını MP3 formatına (düşük, orta veya yüksek kalitede) dönüştürülecek şekilde ayarlayabilir ve programın dönüşümden sonra kaynak dosyaları saklamasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, arayüz teması ve dili, varsayılan çıkış dizini, hızlandırıcı ve yeniden deneme ayarları, reklam engelleyici, filtreler, ağ bağdaştırıcısı ve diğerleri söz konusu olduğunda programı yapılandırabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. VSO Downloader indirmek ücretsizdir.
  2. VSO Downloader programındaki otomatik yakalama özelliği sayesinde internetten kopyaladığınız herhangi bir video linki program tarafından otomatik olarak tespit edilir.
  3. VSO Downloader programını kullanarak bilgisayarınıza indireceğiniz video dosyaları yüksek kaliteli olarak kaydedilebilir.

  Programın Eksi Yönleri

  1. VSO Downloader programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  VSO Downloader Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara VSO Downloader indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Butona tıklamanızın hemen ardından PC’ye VSO Downloader indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  VSO Downloader Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayara VSO Downloader kurulumu için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuzu kurulum dosyasını çalıştırın. Açılan kurulum penceresi üzerindeki “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyerek lisans sözleşmesini onaylayın ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   v1.PNG

  2. Kurulumun diğer bölümünde ise “Browse…” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınızda kurulacağı disk alanını seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

   v2.PNG

  3. PC’ye VSO Downloader kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatın.

   v3.PNG

  VSO Downloader Nasıl Kullanılır?

  1. Kurulumunu tamamladığınız VSO Downloader programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanabilirsiniz. VSO Downloader programına giriş yaptığınızda açılan pencere üzerindeki indirme butonuna tıklayın.

   v4.PNG

  2. VSO Downloader programındaki indirme butonuna tıkladıktan sonra açılan pencere üzerindeki boşluğa indirmek istediğiniz video dosyasının linkini yapıştırın ve ardından “Download” butonuna tıklayarak indirme işlemini başlatın.

   v5.PNG

  3. VSO Downloader programında başlattığınız dosya indirme işlemini programın ana penceresi üzerinden takip edebilirsiniz.

   v6.PNG

  4. İstediğiniz dosyanın bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra dosyanın üzerine tıkladığınızda açılacak liste üzerinden dosyayı kullanmak istediğiniz türe dönüştürebilirsiniz.

   v7.png

  5. Dönüştürme işlemi tamamlandıktan sonra VSO Downloader programını kullanarak indirdiğiniz dosyayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

   v8.PNG
Facebook yorumları