VueScan 9.6.38

Bilgisayarınıza bağlı olan tarayıcıdaki dosyaları bilgisayarınıza aktarmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  10,5 MB
  Sürüm:
  9.6.38
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Hamrick Software
  VueScan, bilgisayarınızda belge, fotoğraf, film ve slayt taramak için kullanabileceğiniz bir programdır. VueScan, üreticiden temin edilebilecek bir sürücü olmasa bile, 42 üreticiden 5600 tarayıcıyı desteklemektedir. VueScan, çoğu düz yataklı tarayıcı, yazıcı ve film tarayıcı dahil olmak üzere birçok tarayıcı türünün varsayılan yazılımını değiştirmek üzere tasarlandığı için güçlü ve çok yönlü bir tarayıcı yazılımıdır. Varsayılan tarayıcı yazılımıyla karşılaştırıldığında VueScan, daha fazla kullanıcı dostu olmanın yanı sıra toplu tarama, soluk renkleri geri yükleme ve diğerleri için ekstra gelişmiş özellikler sunmayı amaçlamaktadır.

  Programın Artı Yönleri

  1. VueScan indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. VueScan programı, sisteminizde herhangi bir değişiklik yapmaz ve yüklediğiniz diğer tarayıcı yazılımlarına herhangi bir müdahale etmez.
  3. VueScan programı üzerinde bulunan özel yazılım sayesinde, bilgisayarınıza bağlamış olduğunuz tarayıcının sürücüsü eksik dahi olsa tarayıcı kullanabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. VueScan programının sahip olduğu özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmeniz için programın PRO sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  VueScan Nasıl İndirilir?

  VueScan indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Bilgisayarınıza VueScan indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  VueScan Nasıl Kurulur?

  VueScan kurulumu için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuzu kurulum dosyasını çalıştırın. VueScan programını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan kullanmaya başlayabilirsiniz.


  VueScan Nasıl Kullanılır?

  1. VueScan programını kullanmak için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz VueScan programına giriş yapın. VueScan programına giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek ekran üzerinden programı hızlı ve kolay bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

   v1.PNG

  2. İster tek sayfa ister yüz sayfa kitap taramanız gerekebilir, VueScan size yardımcı olacak araçlara sahiptir. Otomatik Renk Algılama ve Otomatik Belge Düzenleme özelliği sayesinde tarayacağınız dosyaları herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan kaliteli olarak bilgisayarınızda görüntüleyebilirsiniz.

   [​IMG]

  3. Elinizde bulunan eski fotoğrafları bilgisayarınıza yüksek kaliteli olarak aktarmak için VueScan programını kullanabilirsiniz. Bilgisayarınıza aktarmak istediğiniz fotoğrafları tarayıcınıza yerleştirin ve ardından VueScan programına giriş yapın. Fotoğraflarınızı bilgisayarınıza aktarmak için sadece birkaç tuşa tıklamanız yeterli olacaktır.

   [​IMG]

  4. VueScan, tüm film ve slayt tarama ihtiyaçlarınız için mükemmel bir araçtır. VueScan programı neredeyse tüm film ve slayt tarayıcılarıyla çalışmaktadır. Renk düzeltme özelliği sayesinde filmlerinizi ve slaytlarınızı yüksek kaliteli olarak bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

   [​IMG]
Facebook yorumları