Walli indir (Android) 2.6.7

Android cihazlarınıza ücretsiz duvar kağıdı indirebileceğiniz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  13 MB
  Sürüm:
  2.6.7
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Shanga
  Walli, Android cihazlarınız üzerinde yüksek kaliteli duvar kağıtları indirmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Günümüzde ortalama olarak telefonumuzu günde yüz defa kontrol ediyoruz. Telefon duvar kâğıdı gördüğümüz ilk şey, ruh halimizi gerçekten etkileyebilir ve aynı zamanda eşsiz kişiliğimizi ifade etmenin harika bir yoludur. Walli üzerinde bulunan binlerce fotoğraf içerisinden dilediğiniz fotoğrafı cihazınıza indirip duvar kağıdı olarak ayarlayabilirsiniz. Ayrıca kendi oluşturduğunuz duvar kağıtlarını Walli uygulamasından paylaşarak dünya üzerinde bulunan diğer insanların sizin tasarımınızı kullanmasını sağlayabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Walli uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- Walli
  uygulaması üzerinden 4K kaliteye kadar olan fotoğrafları ücretsiz olarak cihazınız üzerine indirebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Walli uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2- Uygulama üzerinde bulunan bazı fotoğraflar ücretlidir. Fotoğrafı cihazınıza indirmek için ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Walli indirme nasıl yapılır?

  Walli indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak açılacak olan Google Play Store üzerinden Walli indirme işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  Walli kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirdiğiniz Walli kurulumu yapmak için uygulamayı indirmeniz yeterlidir. Uygulama indirme işlemi tamamlandığında kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanacaktır.

  Walli nasıl kullanılır?

  Walli uygulamasını cihazınıza indirme işlemini tamamlayın ve çalıştırın. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek olan ekran üzerinden LET’S GO butonuna dokunarak Walli uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

  w1.jpg

  Walli uygulamasına giriş yaptıktan sonra otomatik olarak son eklenenler sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfa üzerinden Walli uygulamasına eklenmiş yeni fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz.

  w2.jpg

  Kullanmak istediğiniz duvar kağıdına karar veremiyorsanız Kategoriler kısmına giriş yaparak onlarca kategori içerisinden dilediğiniz kategori içerisinde gezinti sağlayarak gözünüze iyi gelen fotoğrafları kolaylıkla cihazınızın duvar kağıdı olarak ayarlayabilirsini.

  w3.jpg

  Örnek olarak 4K Wallpapers kategorisi üzerine giriş yaptıktan sonra Son Eklenen veya Popüler olan fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz.

  w4.jpg

  Cihazınızda duvar kağıdı olarak kullanmak istediğiniz fotoğrafın üzerine tıklayın. Dilerseniz DOWNLOAD butonuna dokunarak fotoğrafı cihazınız üzerine kaydedebilirsiniz ya da fotoğrafı cihazınızın duvar kağıdı olarak kullanmak istiyorsanız SET AS WALLPAPER butonuna dokunarak seçtiğiniz fotoğrafı cihazınızda duvar kağıdınız olarak kullanabilirsiniz.

  w5.jpg
Facebook yorumları