War Robots (Android) 5.4.0

Android cihazlarınızda robotlar ile oynayabileceğiniz ücretsiz savaş oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  68 MB
  Sürüm:
  5.4.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  PIXONIC
  War Robots, iki oyuncu takımının robotlarını birbirlerine karşı çeşitli savaş alanlarında ölümüne dövüştüğü çevrimiçi gerçek zamanlı çok oyunculu bir Android oyunudur. War Robots, oyuncularının robotlarını kırsal ve kentsel ortamlarda yönlendirerek, düşman ekibini takip etmelerine ve onlarla savaşmasını sağlar. Oyuncular rakipleriyle savaşarak para kazanırlar ve bu para birimini yeni robotlar satın almak veya mevcut olanları yükseltmek için kullanabilirler. War Robots oyunundaki Hangar’da oyunculara robotlarını kişiselleştirerek onlara yeni silahlar, yetenekler ve boya işleri verir. Oyuncular yeterli seviyelere ulaştığında, Klan üyeliğini ve Klan Savaşlarını ve ek oyun modlarını açabilirler.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. War Robots oyununu indirmek ücretsizdir.
  2. War Robots oyununda kendi klanınızı oluşturabilir ve klan üyeleriniz ile birlikte diğer klanlara karşı savaşabilirsiniz.
  3. War Robots oyunundaki etkinlikler ve savaşlar sayesinde oyunu sürekli olarak sıkılmadan oynayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. War Robots oyununu oynayabilmeniz için Android cihazlarınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  War Robots Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza War Robots indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store uygulaması üzerinde bulunan Yükle butonunu kullanarak War Robots indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


  War Robots Nasıl Kurulur?

  Google Play Store üzerinden War Robots indirme işlemi tamamlandıktan sonra War Robots uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur.


  War Robots Nasıl Oynanır?

  1. War Robots oyununun cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından oyuna cihazınızın menüsü üzerinden giriş yapın. War Robots oyununa giriş yaptığınızda savaşlarda kullanmak istediğiniz robot seçimini yapın ve hemen savaşmaya başlayın. War Robots oyunundaki her robot senin seçtiğin silahlar ve modüllere uyabilir.

   r1.jpg

  2. War Robots oyunundaki savaşlarda kullanmak istediğiniz robotu seçtikten sonra savaşmaya başlayabilirsiniz. Oyunda dilerseniz otomatik olarak bir takıma katılabilir veya kendi arkadaşlarınız ile bir takım oluşturabilirsiniz. War Robots oyunundaki savaşlardan elde edeceğiniz altınları kullanarak yeni robotlar satın alabilir veya mevcut robotlarınızın özelliklerini geliştirebilirsiniz.

   r2.jpg

  3. War Robots oyununda savaşlardan elde edeceğiniz puanlar ile rütbenizi yükseltebilir ve sıralamaya girerek farklı ödüllerin sahibi olabilirsiniz. Bu özellik, War Robots oyununu sıkılmadan sürekli olarak oynamanızı sağlar.

   r3.jpg
Facebook yorumları