WashAndGo 20.24.6

Bilgisayarınızı en iyi duruma getirmek için çeşitli araçlara sahip olan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  26,2 MB
  Sürüm:
  20.24.6
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Abelssoft
  WashAndGo, bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları kaldırarak bilgisayarınızın depolama alanını ve performansını artırmanızı sağlayan bir programdır. WashAndGo programında gerçekleştirdiğiniz tarama işleminde, programın bulduğu önemsiz dosya türlerini görüntüleyebilirsiniz. Bu liste üzerinden bilgisayarınızdan kaldırmak istediğiniz dosyaları kendiniz seçebilirsiniz. Ayrıca WashAndGo programını kullanarak bilgisayarınızdaki tekrarlanan dosyaları kaldırabilir, disk kullanımını analiz edebilir, bilgisayarınızdaki gereksiz yazılımları kaldırabilir ve ortadan kaldırmak istediğiniz dosyaları güvenli bir şekilde silebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. WashAndGo programını indirmek ücretsizdir.
  2. WashAndGo, birden fazla programın yapabileceği işlemleri tek başına yapabilmektedir.

  Programın Eksi Yönleri

  1. WashAndGo programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2. WashAndGo programı çok yüksek miktarda sistem belleği kullanmaktadır.

  WashAndGo Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara WashAndGo indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. WashAndGo kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  WashAndGo Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayara WashAndGo kurulumunu gerçekleştirmek için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerindeki “Browse…” butonuna tıklayarak WashAndGo programının bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   w1.PNG

  2. WashAndGo programının bilgisayarınıza kurulumu için gerekli olan işlemleri yerine getirmenizin ardından yönlendirileceğiniz pencere üzerindeki “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirin.

   w2.PNG

  3. PC’ye WashAndGo kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   w3.PNG
  WashAndGo Nasıl Kullanılır?
  1. WashAndGo kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. WashAndGo programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerindeki “Analyze now” butonuna tıklayın. Bu butona tıklamanızın ardından bilgisayarınızda bir tarama işlemi başlatılacaktır. Tarama işlemi tamamlanana kadar WashAndGo programını kapatmamaya özen gösterin.

   w4.png

  2. WashAndGo programında gerçekleştirdiğiniz tarama işlemi sonucunda bulunan gereksiz dosyaları ve kayıt defteri hatalarını programın ana penceresi üzerinde yer alan “Clean” butonuna tıklayarak bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.

   w5.PNG

  3. WashAndGo programını kullanarak yaptığınız temizleme işleminin sonucunu detaylı bir rapor aracılığıyla görüntüleyebilirsiniz.

   w6.png

  4. WashAndGo programının “Automation” bölümünü kullanarak bilgisayarınızda otomatik düzeltme işlemini aktif edebilirsiniz. Bu işlemi aktif ederek bilgisayarınızın sürekli olarak temiz kalmasını sağlayabilirsiniz.

   w7.png

  5. WashAndGo programının yapabilecekleri sadece gereksiz dosya temizleme ve kayıt defteri hataları düzenleme ile kısıtlı değil. Programın “Tools & Helpers” bölümüne giriş yaparak sahip olduğu diğer araçları da kullanabilirsiniz. Bu araçlar: Tekrarlayan Dosyaları Bulmak, Disk Kullanımını Analiz Etmek, Gereksiz Yazılımları Kaldırmak, Bilgisayarınızdaki Dosyaları Güvenli Bir Şekilde Silmek vb.

   w8.png
Facebook yorumları