WAU Manager 2.0.0.0

Bilgisayarınızdaki Windows güncelleştirmelerini yönetmenizi sağlayan ücretsiz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  681 KB
  Sürüm:
  2.0.0.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Carifred
  WAU Manager, bilgisayarınızdaki Windows güncelleştirmelerini zamanlamanıza ve tercihlerinize göre yüklemenizi sağlayan ücretsiz bir programdır. WAU Manager programını kullanarak Windows işletim sisteminizi kolayca güncelleyebilirsiniz. Windows otomatik güncelleştirmelerini kolaylıkla gerçekleştirebilen WAU Manager, basit ve kullanışlı bir programdır. Özelliklerin oldukça net olduğu ana pencere üzerinden tercihlerinizi seçerek programı kullanmaya başlayabilirsiniz. WAU Manager ile sağlıklı bir sonuç almak için ilk olarak Windows Otomatik Güncelleştirmeleri'ni devre dışı bırakmalısınız.

  Programın Artı Yönleri

  1. WAU Manager indirmek ücretsizdir.
  2. WAU Manager programını kullanarak istenmeyen güncelleştirmeleri kaldırabilir veya yüklemeyi bekleyen güncelleştirmeleri gizleyebilirsiniz.
  3. WAU Manager programının tam başlangıç zamanını ve bir sonraki aramadan önceki gün sayısını seçerek gösterge tablosundan kolayca bir plan oluşturabilirsiniz.

  WAU Manager Nasıl İndirilir?

  PC’ye WAU Manager indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza WAU Manager indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  WAU Manager Nasıl Kurulur?

  Bilgisayarınıza WAU Manager kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. WAU Manager programını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.


  WAU Manager Nasıl Kullanılır?

  1. WAU Manager programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. WAU Manager programını bilgisayarınızda çalıştırdıktan sonra programın ana penceresi üzerinden Dahili Windows otomatik güncelleme arayüzünü WAU Manager ile değiştirmek istiyorsanız, Dahili Windows Otomatik Güncelleştirmelerini Devre Dışı Bırak seçeneğini işaretleyin ve yalnızca WAU Manager onay kutusunu kullanın. Değişiklikler yalnızca Kaydet ve Uygula düğmesine bastığınızda uygulanacaktır.

   w1.png

  2. Windows Güncelleme modülünü başlattığınızda, WAU Manager programı otomatik olarak güncellemeleri aramaya başlar. Arama işlemi tamamlandıktan sonra, aşağıdaki ekran görüntüsünde olduğu gibi mevcut güncellemeler listede görüntülenecektir. Ancak, mevcut güncelleme yoksa, WAU Manager listeyi gizler ve bunun yerine güncel olduğunuzu söyler.

   w2.png

  3. WAU Manager programının bu bölümü ise bir veya daha fazla güncellemeyi hızlıca kaldırmanızı sağlar. Bu bölüme Navigasyon menüsünden Güncellemeleri Kaldır menü düğmesine tıklayarak erişebilirsiniz.

   w3.png

  4. Aşağıdaki görselde yer alan bölüm ise bir veya daha fazla güncellemeyi hızlıca göstermenizi sağlar. Bu bölüme Navigasyon menüsünden Güncellemeleri Göster menü butonunu tıklayarak erişebilirsiniz.

   w4.png

  5. WAU Manager programının Yeniden Başlatma Hatırlatıcısı, güncellemeleri yükledikten veya kaldırdıktan sonra bir sistem yeniden başlatıldığında yeniden görüntülenen küçük bir iletişim kutusudur. Bazı güncelleştirmelerin kurulumunu tamamlamak için genellikle Windows'un yeniden başlatılması gerekir.

   w5.png
Facebook yorumları