Waze (Android) 4.55.3.0

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz çok fonksiyonlu ücretsiz navigasyon uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  81 MB
  Sürüm:
  4.55.3.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Waze
  Waze, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz navigasyon uygulamasıdır. Waze uygulaması sayesinde yolda neler olup bittiği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Gideceğiniz yolu bilseniz bile, Waze size gerçek zamanlı olarak trafik, inşaat, polis, kazalar ve daha fazlası hakkında bilgi aktarır. Rotanızdaki trafik kötü ise, Waze size zaman kazandıracak şekilde değiştirecektir. Trafiğe takılmamak için, Waze'i kullanın ve o rotada seyahat eden çeşitli kullanıcılardan gerçek zamanlı raporlar ve yol bilgilerini alın. Uygulamaya giriş yaptığınızda, belirli bir caddedeki etkinlikle ilgili farklı simgeler içeren bir harita açılır. Bu harita üzerinde sürücülerin belli yollarda seyahat etme hızını gösterir. Waze, varış noktalarına rota oluşturmanıza izin verir ve hatta size alternatif yollar sunar. Ayrıca bu özelliklerin tümüne ek olarak: Waze uygulamasında müzik, podcast ve daha fazlası için favori uygulamalarınızı dinleyin.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Waze uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Waze uygulamasını kullanarak harita üzerindeki önemli konumları kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.
  3. Waze uygulamasında bulunan “Park” özelliği sayesinde harita üzerindeki boş park alanlarını görüntüleyebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Waze uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. Waze uygulamasını kullanabilmeniz için Android cihazınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Waze Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Waze indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store uygulamasında bulunan “Yükle” butonunu kullanarak cihazınıza Waze indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


  Waze Nasıl Kurulur?

  Google Play Store üzerinden Waze indirme işlemi tamamlandıktan sonra Waze uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.


  Waze Nasıl Kullanılır?

  1. Waze uygulamasının cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yapın. Waze uygulamasına giriş yapmanızın ardından cihazınızın Konum özelliğini aktif edin ve uygulamayı kullanmaya başlayın. Uygulamayı kullanmaya başladığınızda mevcut hareket durumunuzu güncelleyin. (Örneğin: Yaya olarak veya araç sürücüsü olarak.) Mevcut hareket durumunuzu belirledikten sonra Waze uygulaması seyahat edeceğiniz yoldaki tüm trafik yoğunluğu, polis ve kaza bilgisini otomatik olarak aktaracaktır.

   w1.png

  2. Waze uygulamasını kullanırken geçiş yaptığınız yollardaki hız sınırı otomatik olarak uygulamanın ana ekranına aktarılır ve hız sınırını geçmemeniz için size uyarıda bulunur.

   w2.png

  3. Waze uygulamasının ana ekranı üzerinden bulunduğunuz konumdaki en yakın hastaneleri, benzin istasyonlarını, kafeleri, banka şubelerini vb. önemli yerleri hızlıca görüntüleyebilirsiniz.

   w3.png
Facebook yorumları