WebTorrent indir 0.20.0

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz torrent indirme programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  58,6 MB
  Sürüm:
  0.20.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  WebTorrent
  WebTorrent, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz web tarayıcısı ve masaüstü için bir akış torrent istemcisidir. İster internet üzerinden bir video, ister Creative Commons’ın müziği, ister Librivox’un sesli kitapları olsun, hemen oynayabilirsiniz. İndirme işleminin bitmesini beklemeniz gerekmez. Bilgisayarınızda bulunan internet tarayıcılarınızda WebTorrent programını herhangi bir tarayıcı eklentisi veya eklentiye gerek duymadan kolaylıkla kullanabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- WebTorrent programı; yüksek hızlı, tamamen ücretsiz, ticari olmayan ve açık bir kaynak kodlamaya sahip bir programdır.
  2- WebTorrent programını herhangi bir kurulum yapmadan hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
  3- WebTorrent üzerinde herhangi bir reklam bulundurmamaktadır.
  4- Yüksek kalitede sunulmuş olan videoları WebTorrent programı üzerinden herhangi bir donma yaşamadan hızlı bir şekilde izleyebilirsiniz.

  WebTorrent indirme nasıl yapılır?

  WebTorrent indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. WebTorrent kurulum dosyası indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  WebTorrent kurulumu nasıl yapılır?

  WebTorrent indirme işlemi tamamlandığında bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz WebTorrent dosyasını çalıştırın. Herhangi bir kurulum işlemi gerçekleştirmeden programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

  WebTorrent nasıl kullanılır?

  WebTorrent programını bilgisayarınız üzerinde çalıştırdıktan sonra karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir. Bu ekran üzerinde bulunan Drop a torrent file here or paste a magnet link yazısının yer aldığı boşluğa internet üzerinden indirdiğiniz torrent dosyasını sürükleyebilir veya internet üzerinden bulmuş olduğunu torrent dosyasını kopyala yapıştır işlemi gerçekleştirerek açabilirsiniz.

  w1.png

  Yapıştırdığınız linkte veya açmış olduğunuz torrent dosyasına bulunan ses veya video dosyalarını görüntüleyebilir ve oynatmaya başlayabilirsiniz. Oynatmak istediğiniz dosyanın sol tarafında bulunan başlat butonuna tıklayarak indirme işlemini tamamlamasına gerek duymadan oynatmaya başlayabilirsiniz.

  w2.png

  Başlatmış olduğunuz ses veya video dosyasını hızlı bir şekilde oynatılabilmesi için önyükleme işleminin başlamasını bekleyin. Bu işlem bilgisayarınızın bağlı olduğu internetin hızına göre değişiklik gösterebilir.

  w3.png

  WebTorrent programı üzerinden açmış olduğunuz video dosyalarının kalitesi ne olursa olsun hiçbir şekilde takılma problemi yaşamadan ve bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlanmadan izlemeye başlayabilirsiniz.

  w4.jpg
Facebook yorumları