WebWork Tracker 5.1.2

Uzaktaki bir bilgisayarda gerçekleşen etkinlikleri takip etmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  51,7 MB
  Sürüm:
  5.1.2
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  WebWork Tracker
  WebWork Tracker, farklı bir bilgisayar kullanan çalışanlarınızın faaliyetlerini, etkinliklerinin ekran görüntülerini istediğiniz zaman veya belirli zaman aralıklarında, ekran kayıtlarını, tuş vuruşlarını ve fare tıklamalarını izlemenizi sağlayan özelliklere sahip olan işlevsel bir programdır. Programın arayüzü, kayıt işlemini başlatmanıza ve durdurmanıza, uygulamanın Raporlar ve Ekran Görüntüleri bölümlerine ve web tabanlı bir Gösterge Tablosuna erişmenize olanak tanıyan minimalist bir görev çubuğu menüsünden oluşur. Web tabanlı arayüzünün üst kısmındaki bölümleri inceleyerek, ekran görüntüleri ve çalışanların faaliyetleri ile ilgili kapsamlı raporlara doğrudan erişebilirsiniz. WebWork Tracker, çalışanlarınızın faaliyetlerini takip etmek için kullanışlı ve verimli bir çözümdür ve Java tabanlı olduğundan, Windows, Linux ve Mac OS X arasındaki olası sınırlamalar hiçbir şekilde engellenmez.

  Programın Artı Yönleri

  1. WebWork Tracker programını indirmek ücretsizdir.
  2. WebWork Tracker programını kullanarak farklı işletim sistemine sahip olan bilgisayarlardaki etkinlikleri de izleyebilirsiniz.
  3. WebWork Tracker programında elde edeceğiniz raporları Excel dosyasına aktararak yedekleyebilir veya diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. WebWork Tracker programının sahip olduğu özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2. WebWork Tracker programını kullanabilmeniz için bilgisayarınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  WebWork Tracker Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara WebWork Tracker indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Bilgisayarınıza WebWork Tracker indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  WebWork Tracker Nasıl Kurulur?

  1. WebWork Tracker programının kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. WebWork Tracker kurulum dosyasını çalıştırmanızın ardından açılacak olan “WebWork Tracker kurulumu” penceresi üzerindeki işlem tamamlanana kadar pencereyi kapatmayın. Kurulum tamamlandıktan sonra WebWork Tracker programı bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   w0.png

  WebWork Tracker Nasıl Kullanılır?

  1. WebWork Tracker kurulumunun tamamlanmasının ardından bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulan kısayolu kullanarak programı çalıştırabilirsiniz. WebWork Tracker programını bilgisayarınızda çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerinden programa WebWork Tracker üyeliğiniz ile giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer daha önce WebWork Tracker programını hiç kullanmadıysanız “sign up for free” butonuna tıklayarak yeni bir üyelik alabilirsiniz.

   w1.png

  2. WebWork Tracker programına üyeliğiniz ile giriş yaptıktan sonra açılacak olan pencere üzerindeki “Start” butonuna tıklayın. “Start” butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınızda gerçekleştirdiğiniz etkinlikler WebWork Tracker programının web sitesine otomatik olarak aktarılacaktır.

   w2.png

  3. WebWork Tracker programının kurulu olduğu bilgisayarda gerçekleştirilen etkinlikleri WebWork Tracker programının web sitesinde bulunan Reports ve Dashboard bölümlerini kullanarak takip edebilirsiniz. Reports bölümünde kayıt altına alınan etkinlikleri Excel dosyası kullanarak dışa aktarıp herhangi bir kişi ile paylaşabilir veya yedekleyebilirsiniz.

   w3.png

  4. WebWork Tracker programının bilgisayarınızda gerçekleştirdiğiniz etkinlikleri kayıt altına almasını durdurmak için programın ana penceresi üzerinde yer alan “Stop” butonuna tıklayabilirsiniz.

   w4.png
Facebook yorumları