WeChat indir (Android) 6.7.3

Android cihazlarda kullanabileceğiniz ücretsiz mesajlaşma uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  75 MB
  Sürüm:
  6.7.3
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  WeChat
  WeChat, akıllı cihazlarınız üzerinden uygulamayı kullanan diğer kişilerle ücretsiz mesajlaşma uygulamasıdır. WeChat uygulaması üzerinden sadece tanıdığınız kişiler ile mesajlaşma işlemi dışında uygulamanın Shake bölümüne giriş yaparak yakın çevrenizde bulunan rastgele insanlarla da sohbet edebiliyorsunuz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- WeChat uygulamasını kullanmak tamamen ücretsizdir.
  2-
  Mesajlaşma işlemi dışında Shake özelliği sayesinde yeni insanlarla da iletişim kurabiliyorsunuz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- WeChat uygulamasını kullanmak için kesinlikle telefon numaranız ile giriş yapmak zorundasınız.

  WeChat nasıl yüklenir?

  WeChat uygulamasını Android cihazınız üzerinde ücretsiz bir şekilde kullanmak için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Açılacak olan Google Play Store üzerinden uygulamayı ücretsiz olarak cihazınıza indirebilirsiniz.

  WeChat nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirme işlemi tamamlanmış olan WeChat uygulaması Android cihazınıza otomatik olarak kurulur. Uygulamayı kullanabilmek için telefon numaranız ile giriş yapmanız gerekmektedir.

  WeChat nasıl kullanılır?

  WeChat uygulamasını kullanmak için Android cihazınıza indirdiğiniz uygulamaya giriş yapın. Karşınıza çıkacak ekran üzerinden Log In butonuna dokunarak uygulamaya giriş yapabilirsiniz. WeChat uygulamasını ilk kez kullanıyorsanız Sign Up butonuna dokunarak yeni bir üyelik alabilirsiniz.
  we1.jpg


  Sign Up butonuna tıkladıktan sonra karşınıza gelecek ekran üzerinden isminizi, telefon numaranızı ve şifrenizi girerek yeni bir üyelik alabilirsiniz. Dilerseniz profil fotoğrafı da yükleyebilirsiniz. Tüm gerekli bilgilerin girişini yaptıktan sonra Sign Up butonuna dokunun ve üyeliğinizi oluşturun.
  we2.jpg

  Üyeliğinizi ilk kez aldığınız zaman uygulama telefon numaranızı doğrulamanızı isteyecektir. Bu ekran üzerinden Start butonuna dokunarak telefonunuza gelecek kısa mesaj ile WeChat üyeliğinizi doğrulayabilirsiniz.
  we3.jpg


  Üyeliğinizi doğruladıktan sonra uygulamaya giriş yapacaksınız. Uygulamanın ana ekranı üzerinden mevcut olan konuşmalarınızı görüntüleyebilirsiniz. Herhangi bir konuşmanın üzerine tıklayarak sohbet içeriğini görüntüleyebilirsiniz.
  we4.jpg

  Uygulama üzerinden sohbet etme aşağıda gördüğünüz ekran üzerinden gerçekleşmektedir. Alt kısımda bulunan boşluk üzerinden yeni bir mesaj yazabilir, emoji gönderebilir ve uygulama üzerinden ses kaydı gönderebilirsiniz.
  we5.jpg

  Contacts bölümüne giriş yaparak yeni bir arkadaş ekleyebilir, yeni bir grup sohbeti oluşturabilirsiniz. Tüm bu işlemler WeChat uygulaması üzerinden ücretsiz olarak gerçekleştirilir.
  we6.jpg

  Ve uygulamanın sosyal ağı olan Shake için Discover kısmına giriş yaparak ulaşabilirsiniz. Yeni kişilerle tanışmak için Shake yazısına dokunun ve telefonunuzu sallayın. Yakın çevrenizde WeChat kullanan kişiler ile otomatik olarak eşleşme sağlayacaksınız.
  we7.jpg
Facebook yorumları