WiFi Thief Detector (Android) 1.1.26

WiFi ağınıza bağlı olan cihazları görüntülemenizi sağlayan Android uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  6,4 MB
  Sürüm:
  1.1.26
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  WiFi Speed Test
  WiFi Thief Detector, Android cihazlarınızdan kablosuz ağınıza bağlı tüm cihazları keşfetmenize, her biriyle ilgili ayrıntıları görmenize ve yönlendirici ayarlarını değiştirmenize yardımcı olan bir uygulamadır. Bağlantınız çok yavaş olduğunda birinin kablosuz ağınızı izinsiz kullanıp kullanmadığını hiç merak ettiniz mi? WiFi Thief Detector uygulaması, bu sorunuzun cevabını bulmanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Herhangi bir WLAN'ı otomatik olarak tarar ve o anda bağlı olan tüm telefonların, tabletlerin, TV'lerin ve bilgisayarların bir listesini görüntüler. Uygulama, WiFi ağınıza bağlı olan cihazın adı, IP, MAC adresi, markası ve işletim sistemi dahil olmak üzere detaylı olarak bilgileri görüntülemenizi sağlar.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. WiFi Thief Detector uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. WiFi Thief Detector uygulamasını kullanarak WiFi’nize bağlı olan tüm cihazları görüntüleyebilirsiniz.
  3. WiFi Thief Detector uygulaması aracılığıyla WiFi’nizin yönlendirici ayarlarını da değiştirebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. WiFi Thief Detector uygulaması içerisinde reklam barındırmaktadır.

  Android için WiFi Thief Detector Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza WiFi Thief Detector indirmek için sayfanın üst bölümünde yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Android cihazınıza WiFi Thief Detector indirmek için Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna tıklayın.


  Android için WiFi Thief Detector Nasıl Kurulur?

  Android cihazınıza Play Store uygulaması üzerinden indirmiş olduğunuz WiFi Thief Detector uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak gerçekleşir. WiFi Thief Detector uygulamasını kullanmak için uygulamaya cihazınız üzerinden giriş yapmanız yeterli olacaktır.


  Android için WiFi Thief Detector Nasıl Kullanılır?

  1. WiFi Thief Detector cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı cihazınızın menüsü üzerinden başlatın. WiFi Thief Detector uygulamasını çalıştırdıktan sonra açılacak ana ekran üzerinden Android cihazınızın bağlı olduğu WiFi ağına bağlı olan tüm cihazları görüntüleyebilirsiniz.

   w1.png

  2. WiFi bağlantınızı kullanan tüm cihazları WiFi Thief Detector uygulamasının “History Detail” bölümünden yönetebilirsiniz.

   w2.png

  3. WiFi Thief Detector uygulamasını kullanarak WiFi bağlantınızı izinsiz kullanan kişilerin erişimini engelleyebilirsiniz.

   w3.png

  4. WiFi Thief Detector uygulamasının “Router Settings” bölümüne giriş yaparak WiFi’nizin yönlendirici ayarlarını değiştirebilirsiniz.

   w4.png

  5. WiFi Thief Detector uygulamasındaki ping testlerini kullanarak ağ hızını kontrol edebilirsiniz.

   w5.png
Facebook yorumları