WiFi Warden (Android) 1.0.19

Android cihazlarınızdan WiFi bağlantınız hakkında detaylı bilgiler almanızı sağlayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  5,6 MB
  Sürüm:
  1.0.19
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  WiFi Warden
  WiFi Warden, Android cihazlarınızdan kullandığınız WiFi ağına bağlı olan tüm cihazları görüntülemenize, WiFi sinyal gücünü kontrol etmenize ve daha fazlasını yapmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Uygulama, kullanımı kolay bir tasarıma sahiptir ve Wi-Fi bağlantınızla ilgili çok sayıda değerli ayrıntıyı keşfetmenize yardımcı olur. Cihazınıza kurulduktan sonra, sinyal gücünü otomatik olarak ölçer ve en iyi performansı nereden alabileceğinizi bulmak için odanın içinde hareket etmenizi önerir. Ardından, mobil çözüm taradığı ağ hakkında başka bilgiler de görüntüler. SSID'nin yanı sıra, kullanıcılar mevcut Wi-Fi'lerinin IP adresini, MAC adresini, ağ geçidini, alt ağ maskesini ve sıklığını görme şansını yakalarlar. Ayrıca, WLAN'larına bağlı tüm cihazları tek bir dokunuşla tespit edebiliyorlar. Uygulama, sadece IP adreslerini tespit etmelerini değil aynı zamanda davetsiz misafirleri de işaretlemelerini sağlar.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. WiFi Warden uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. WiFi Warden uygulamasını kullanarak WiFi bağlantınızı kullanan yabancı kullanıcıların bağlantısını engelleyebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. WiFi Warden uygulaması içerisinde reklam barındırmaktadır.

  Android için WiFi Warden Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza WiFi Warden indirmek için sayfanın üst bölümünde yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Android cihazınıza WiFi Warden indirmek için Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna tıklayın.


  Android için WiFi Warden Nasıl Kurulur?

  Android cihazınıza Play Store uygulaması üzerinden indireceğiniz WiFi Warden uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak gerçekleşir. WiFi Warden uygulamasını kullanmak için uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir.


  Android için WiFi Warden Nasıl Kullanılır?

  1. WiFi Warden uygulamasınıncihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı cihazınızın menüsü üzerinden başlatın. WiFi Warden uygulamasını başlattıktan sonra karşınıza çıkacak arayüz üzerinden kullandığınız WiFi bağlantısı hakkında detaylı bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

   w0.png

  2. WiFi Warden uygulaması aracılığıyla bağlı olduğunuz WiFi bağlantısının sinyal gücünü hiçbir sapma olmadan net olarak görüntüleyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde WiFi bağlantınızın evinizin veya ofisinizin hangi konumunda daha iyi sinyal verdiğini belirleyebilirsiniz.

   w1.png

  3. WiFi Warden uygulamasının “Who Is Using My Wifi?” bölümüne giriş yaptığınızda ise WiFi bağlantınızı kullanan diğer cihazları tespit edebilir ve WiFi bağlantınızı kullanan tanımadığınız cihazları “Yabancı” olarak işaretleyebilirsiniz.

   w2.png

  4. Tüm bu özelliklere ek olarak WiFi Warden uygulaması sayesinde WiFi bağlantınızı kullanan yabancı cihazların tekrardan WiFi bağlantınıza erişmesini kolaylıkla engelleyebilirsiniz.

   w3.png

  Images

  1. w0.png
Facebook yorumları