WildGem 1.31

Bilgisayarınızdan yazacağınız metinlerin içeriğini kontrol etmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,3 MB
  Sürüm:
  1.31
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  WildGem
  WildGem, bilgisayarınızda kopyalayacağınız metin içerisindeki cümleleri veya kelimeleri bulmanıza ve değiştirmenize yardımcı olan küçük, ücretsiz, hızlı ve taşınabilir bir programdır. Benzer programların aksine, WildGem çift bölünmüş ekranla hızlı işlem yapmanızı sağlar ve gerçek zamanlı yazarken eşleşmeleri günceller veya vurgular. Eşsiz bir renk kodlu sözdizimi, özel sembollerden kaçmanıza gerek kalmadan kolayca metin bulmanızı ve değiştirmenizi sağlar. Temel veya genişletilmiş ifadelerle orta düzeyde yetkinseniz, ancak nadiren Regex kullanıyorsanız, WildGem sezgisel arayüzü ile daha hızlı ve daha güçlü ifadeler oluşturmanıza olanak sağlar. Bireysel WildGem sembolleri, 22'ye kadar Regex sembolünün eşdeğerini değiştirebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. WildGem programını indirmek ücretsizdir.
  2. WildGem, kategorisinde bulunan diğer programlara göre en etkili işlemleri sunan programdır.
  3. WildGem programını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. WildGem programını ilk kez indiren kullanıcılar programın arayüzüne alışmakta ve programı kullanmakta zorlanabilirler.

  WildGem Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza WildGem indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. WildGem kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  WildGem Nasıl Kurulur?

  WildGem kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. WildGem programını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.


  WildGem Nasıl Kullanılır?

  1. WildGem programının indirme işlemi tamamlandıktan sonra, programı bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulan kısayol üzerinden çalıştırın. WildGem programına giriş yaptıktan sonra SAMPLE TEXT alanında bulunan örnek metni “Clear” butonuna tıklayarak temizleyin. Program üzernde bulunan örnek metni temizledikten sonra kendi istediğiniz bir metni kopyala yapıştır işlemini kullanarak veya klavyenizden giriş yaparak WildGem programına aktarabilirsiniz.

   w1.png

  2. WildGem programının SAMPLE TEXT bölümüne yazacağınız metinin içerisinde bulunan herhangi bir kelime veya cümleyi bulmak için “Find” bölümüne bulmak istediğiniz kelime veya cümleden kısa bir parça girin. Eğer aradığınız kelime veya cümle yazdığınız metin üzerinde bulunuyorsa; mavi renk ile işaretlenmiş olarak SAMPLE TEXT bölümünden görüntüleyebilirsiniz.

   w2.png

  3. WildGem programı üzerinde bulunan “Regex” bölümü üzerinden yazdığınız metnin içerisindeki kelimeleri veya cümleleri özel Regex kısayollarını kullanarak bulabilirsiniz. Özel Regex kısayollarını kullanmak için WildGem programının ana ekranında bulunan butonları kullanabilirsiniz.

   w3.png
Facebook yorumları