WinDataReflector 3.3.1

Bilgisayarınızdaki dosya ve klasörleri farklı bir bölüme yedeklemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  3,2 MB
  Sürüm:
  3.3.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Veridium
  WinDataReflector, bilgisayarınızda aynı anda birden fazla görevi çalıştırmanıza izin veren bir dosya yedekleme ve senkronizasyon yazılımı aracıdır. WinDataReflector, tüm dizinleri olduğu gibi her tür dosyayı da yedeklemenizi sağlar. Bunlar sadece bir konumdan diğerine kopyalanabilir (normal mod) veya bir ZIP dosyasına sıkıştırılabilir, böylece ortaya çıkan öğe çok fazla yer kaplamaz. Senkronizasyon işlemi sona erdikten sonra, iki klasörü görsel olarak karşılaştırabilir ve bunlar arasında, hangi dosyaların daha yeni olduğu dizinlerden yalnızca biri dahil olmak üzere, aralarındaki tüm farkları görebilirsiniz. Ayrıca, kullanıcı girişi zaman aralığı için yedekleme ve senkronizasyon görevlerini belirli bir gün veya her gün programlamak da mümkündür.

  Programın Artı Yönleri

  1. WinDataReflector programını indirmek ücretsizdir.
  2. WinDataReflector programındaki yedekleme ve senkronizasyon işlemlerini belirli bir gün veya saatte otomatik olarak gerçekleştirilecek şekilde ayarlayabilirsiniz.
  3. WinDataReflector programında gerçekleştireceğiniz yedekleme ve senkronizasyon işlemleri çok hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır.

  WinDataReflector Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara WinDataReflector indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından PC’ye WinDataReflector indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  WinDataReflector Nasıl Kurulur?

  1. Kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra aktif hale gelecek kurulum sihirbazı üzerindeki “Browse…” butonuna tıklayarak WinDataReflector programının bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve ardından “Install” butonuna tıklayarak bilgisayara WinDataReflector kurulumunu gerçekleştirin.

   w1.PNG

  2. PC’ye WinDataReflector kurulumu tamamlandıktan sonra “Close” butonuna tıklayarak kurulum sihirbazından çıkış yapabilirsiniz.

   w2.PNG

  WinDataReflector Nasıl Kullanılır?

  1. WinDataReflector programının bilgisayarınıza kurulumunun tamamlanmasının ardından program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. WinDataReflector programının “Back up” bölümüne giriş yaptıktan sonra “Left Folder” bölümünden yedeklenecek olan dosyayı veya klasörü seçin, “Right Folder” bölümünden ise seçtiğiniz dosya veya klasörün yedekleneceği alanı seçin.

   w3.PNG

  2. Yedeklenecek olan dosya veya klasörü ve yedeklenecek alanı seçtikten sonra aktif hale gelecek olan “Back up” butonuna tıklayarak yedekleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yedekleme işleminin tamamlanma süresi bilgisayarınızın performansına ve dosya boyutunun büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilir.

   w4.PNG

  3. Yedekleme işlemi sonucunda WinDataReflector programının ana penceresi üzerindeki “Log View” bölümünden gerçekleşen işlem hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

   w5.PNG

  4. WinDataReflector programının senkronizasyonözelliğini kullanmak için ilk olarak senkronize edilecek dosyayı ve senkronize edilecek alanı seçin ve ardından “Sync” butonuna tıklayın.

   w6.PNG

  5. WinDataReflector programındaki senkronizasyon işlemi tamamlandıktan sonra “Log View” bölümüne göz atarak tamamlanan işlem hakkında bilgi alabilirsiniz.

   w7.PNG
Facebook yorumları