WindowManager 7.3.11

Bilgisayarınızdaki program ve pencerelerin konumunu kaydetmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,1 MB
  Sürüm:
  7.3.11
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  DeskSoft
  WindowManager, bilgisayarınızda kullandığınız programlarınızın ve pencerelerinizin konumunu ve boyutunu hatırlamak ve geri yüklemek olan küçük bir yazılım yardımcı programıdır. Windows Gezgini her zaman pencerelerin konumunu ve boyutunu hatırlayamaz ve onları yeniden düzenlemeye devam etmek gerçekten can sıkıcı olabilir. WindowManager, şu anda etkin veya yakın zamanda açılan tüm pencereleri içeren bir liste görüntüler ve farklı şablonlara kolay erişim sağlar. Listelenen öğeler yukarı veya aşağı hareket ettirilebilir veya kaldırılabilir ya da yenilerini ekleyebilirsiniz. Pencere başlığını, sınıfı ve programı belirleyebilir ve uygulamanın son konumu ve boyutu hatırlamasını sağlayarak veya yeni bir konum ve boyut için koordinatları ve değerleri girerek pencere eylemini tanımlayabilirsiniz. Ayrıca, programı Windows başlangıcında çalıştırabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. WindowManager programını indirmek ücretsizdir.
  2. WindowManager programı her türden program ve pencereyi desteklemektedir.

  Programın Eksi Yönleri

  1. WindowManager programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  WindowManager Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza WindowManager indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından bilgisayara WindowManager indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  WindowManager Nasıl Kurulur?

  1. WindowManager programını bilgisayarınıza kurmak için masaüstüne indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdığınızda açılan pencere üzerindeki “Yes” butonuna tıklayarak lisans sözleşmesini onaylayın.

   w1.PNG

  2. Kurulumun ikinci adımında ise “Browse…” butonuna tıklayarak WindowManager programının bilgisayarınızda kurulacağı bölümü belirleyin ve ardından “Install” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

   w2.PNG

  3. PC’ye WindowManager kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   w3.PNG

  WindowManager Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirdiğiniz WindowManager programına masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. WindowManager programına giriş yaptığınızda açılan arayüz üzerindeki “Profile 1” bölümünden yeni bir profil oluşturun ve ardından “Trigger…” butonuna tıklayarak ayarlar bölümüne giriş yapın.

   w4.PNG

  2. “Trigger…” butonuna tıkladığınızda açılan “Profile Trigger” penceresi üzerinden WindowManager programının tetikleneceği tuşu “Hot-Key” bölümünden belirleyin ve ardından “OK” butonuna tıklayın.

   w5.PNG

  3. WindowManager programının tetikleneceği tuşu belirledikten sonra açılan “Window List” bölümü üzerinden konumunu sabitlemek istediğiniz program veya pencereleri seçin.

   w6.PNG

  4. Konumunu sabitlemek istediğiniz program veya pencereleri seçtikten sonra “Window Events” bölümünü kontrol edin ve ardından “Close” butonuna tıklayarak pencereyi kapatın.

   w7.png

  5. Konumunu sabitlediğiniz program veya pencereleri WindowManager programının arayüzü üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Seçtiğiniz program veya pencereleri aktifleştirdiğinizde belirlediğiniz tetikleme butonuna tıklayarak WindowManager programını harekete geçirebilirsiniz.

   w8.PNG
Facebook yorumları