Windows Repair Toolbox 3.0.2.2

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz yararlı araçları toplu halde içerisinde bulunduran program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2,9 MB
  Sürüm:
  3.0.2.2
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Alexandre Coelho
  Windows Repair Toolbox, bilgisayarınızı yavaşlatan işlemleri izlemenize, temizlemenize, geliştirmenize, ayarlamanıza ve onarmanıza yardımcı olacak kapsamlı bir araç seti sağlayan hafif bir paket programdır. Windows Repair Toolbox programı çok kullanışlı bir arayüze sahiptir ve bu nedenle, farklı donanım izleme, yedekleme ve kurtarma, onarımlar, kaldırıcılar, Windows geliştirme çözümleri ve işletim sisteminizin davranışını yapılandırmanıza yardımcı olan diğer araçlar arasında seçim yapabilirsiniz. Ayrıca Windows Repair Toolbox programı, işletim sistemindeki problemlerin bir virüs bulaşmasından kaynaklandığını düşündüğünüzde de bilgisayarınızdaki Truva atlarını, casus yazılımları ve diğer kötü amaçlı yazılımları kaldırmanız için çeşitli çözümler sunmaktadır.

  Programın Artı Yönleri

  1. Windows Repair Toolbox indirmek ücretsizdir.
  2. Windows Repair Toolbox programı, birden fazla programın sahip olduğu araçları tek bir arayüz içerisinden kullanmanızı sağlar.
  3. Windows Repair Toolbox programının sahip olduğu tüm araçlara herhangi bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

  Windows Repair Toolbox Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Windows Repair Toolbox indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza Windows Repair Toolbox indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  Windows Repair Toolbox Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza Windows Repair Toolbox kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdığınızda açılan pencere içerisindeki lisans sözleşmesini okuduktan sonra “I Accept” butonuna tıklayarak lisans sözleşmesini onaylayın ve programın kurulumunu gerçekleştirin.

   w1.PNG

  Windows Repair Toolbox Nasıl Kullanılır?

  1. Windows Repair Toolbox programını kullanmak için kurulum sonrasında bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Windows Repair Toolbox programını çalıştırdığınızda açılacak arayüz içerisindeki “Tools” bölümünde Windows sorunlarını tanılamak ve çözmek için gelişmiş araçları kullanabilirsiniz.

   w2.PNG

  2. Windows Repair Toolbox programının “Malware Removal” bölümündeki çeşitli virüs temizleyici araçlar aracılığıyla bilgisayarınızdaki kötü amaçlı yazılıma sahip olan içerikleri tespit edebilir ve ortadan kaldırabilirsiniz.

   w3.PNG

  3. Windows Repair Toolbox programının “Custom Tools” bölümü programda bulunmayan araçları indirerek kullanmanızı sağlar. Bu bölümde yer alan arama çubuğuna indirmek istediğiniz aracın ismini yazın ve ardından indirme işlemini gerçekleştirin.

   w4.PNG

  4. Windows Repair Toolbox programının “Final Test” bölümü ise onarım tamamlandıktan sonra kalite güvence testleri yapmanızı sağlayan bir dizi özellik bulunan bir bölümdür.

   w5.PNG

  5. Windows Repair Toolbox programının tüm özelliklerini “Settings” bölümünden yönetebilirsiniz.

   w6.PNG
Facebook yorumları