Windows TubeMate 3.11.9

YouTube videolarını ve müziklerini bilgisayarınıza indirmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  26,2 MB
  Sürüm:
  3.11.9
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Windows TubeMate
  Windows TubeMate, YouTube videolarını bilgisayarınıza video veya ses dosyası olarak indirmenizi sağlayan programdır. Kullanıcı arayüzü, her biri ayrı bir işlem yürüten üç sekmeye bölündüğünden dolayı programın kullanımı çok basittir. İlk sekme ve ana sekme "İndirici" bölümüdür, buradan indirilecekleri, videonun hangi kalitede olması gerektiğini, dosya biçimini ve indirme alanını seçebilirsiniz. İkinci sekme ise “Dönüştürücü” sekmesidir, bu sekmeyi kullanarak indirdiğiniz dosyalara dönüştürme ve kesme işlemi uygulayabilirsiniz. Sonuncu sekme ise başlattığınız indirme işlemlerini ve tamamlanan indirme işlemlerini görüntülemenizi sağlayan sekmedir. Tüm bu sekmeleri kolaylıkla kullanabilir ve video veya ses dosyası indirme işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Windows TubeMate indirmek ücretsizdir.
  2. Windows TubeMate programını kullanarak bilgisayarınıza indirmek istediğiniz video veya ses dosyalarının kalitesini ve türünü seçebilirsiniz.
  3. Windows TubeMate programı çok basit ve kullanışlı bir arayüze sahiptir.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Windows TubeMate programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  Windows TubeMate Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Windows TubeMate indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Bu butona tıklamanızın ardından PC’ye Windows TubeMate indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Windows TubeMate Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza indirdiğiniz Windows TubeMate kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdığınızda açılacak pencere üzerindeki “Browse…” butonunu kullanarak programın bilgisayarınızda kurulacağı disk alanını belirleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   w1.PNG

  2. Windows TubeMate programının bilgisayarınızda kurulumunun gerçekleştirileceği alanı seçtikten sonra “Install” butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

   w2.PNG

  3. PC’ye Windows TubeMate kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. Kurulumun ardından program bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   w3.PNG

  Windows TubeMate Nasıl Kullanılır?

  1. Windows TubeMate programına bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. Windows TubeMate programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerindeki “Video URL” bölümüne indirmek istediğiniz dosya linkini yapıştırın.

   w4.PNG

  2. İndirmek istediğiniz dosyanın linkini yapıştırdıktan sonra “Download What” bölümünden indireceğiniz içeriğin video dosyası veya sadece ses dosyası olarak indir seçeneklerinden birini seçin.

   w5.png

  3. Windows TubeMate programını kullanarak indireceğiniz dosyaların kalitesini de seçebilmeniz mümkündür. Aşağıdaki görselde belirtilen açılır menüyü kullanarak indireceğiniz dosyanın kalitesini belirleyebilirsiniz.

   w6.png

  4. İndirmek istediğiniz dosyanın türünü isteğe bağlı olarak “Convert to Format” bölümünden değiştirebilirsiniz.

   w7.PNG

  5. Dosya indirme işlemi için gerekli olan tüm olayları gerçekleştirdikten sonra “Download Now” butonuna tıklayarak dosyanın indirme işlemini başlatabilirsiniz.

   w8.PNG

  6. Dosya indirme işlemini başlatmanızın hemen ardından Windows TubeMate programı sizi “Tasks” sekmesine yönlendirecektir. Bu sekme üzerinden devam eden veya tamamlanmış olan indirmeleri listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz.

   w9.PNG

  7. Windows TubeMate programını kullanarak gerçekleştireceğiniz indirme işlemi tamamlandıktan sonra “Play” butonunu kullanarak dosyayı hızlı bir şekilde çalıştırabilir veya “Show in Folder” butonuna tıklayarak dosyanın konumunu açabilirsiniz.

   w10.PNG
Facebook yorumları