WinLock Professional 8.2

Windows işletim sistemine sahip olan PC'lerde kullanabileceğiniz güvenlik programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  10,4 MB
  Sürüm:
  8.2
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Crystal Office Systems
  WinLock Professional, Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarda kullanılabilen güvenlik programıdır. WinLock Professional programını kullanarak bilgisayarınızda seçeceğiniz dosyaları, klasörleri ve alanları şifreleyerek bilgisayarınızı kullanan diğer kullanıcıların erişimini kısıtlayabilirsiniz. Her kullanıcı hesabına ayrı olarak farklı kısıtlamalar uygulama özelliği sayesinde, her kullanıcı hesabı için farklı güvenlik önlemleri oluşturabilir ve böylece çok kullanıcılı bir ortamda güvenliği başarıyla yönetebilirsiniz. Kurulduktan sonra WinLock, o sırada bilgisayarı kullanan kullanıcı için belirlenen kısıtlamaları etkinleştirir. Belirli bir Windows kullanıcısı için kısıtlamaları kaldırmak için WinLock programını ayarlayabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. WinLock Professional indirmek ücretsizdir.
  2. WinLock Professional programı Windows işletim sisteminde dosya şifreleme işleminin dışında, internet tarayıcılarının da erişimini kısıtlamanıza olanak sağlamaktadır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. WinLock Professional programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  WinLock Professional Nasıl İndirilir?

  PC’ye WinLock Professional indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza WinLock Professional indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  WinLock Professional Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza WinLock Professional kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak olan pencere üzerinde bulunan listeyi kullanarak WinLock Professional programını kullanmak istediğiniz dili seçin ve ardından “OK” butonuna tıklayın.

   w1.PNG

  2. WinLock Professional programını kullanmak istediğiniz dili seçtikten sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinden programın bilgisayarınız üzerinde kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   w2.PNG

  3. WinLock Professional programının kurulum işlemi için gerekli olan tüm koşulları yerine getirdikten sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinde bulunan “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   w3.PNG

  4. WinLock Professional kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. Kurulum penceresinden çıkış yaptıktan sonra WinLock Professional programı bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   w4.PNG

  WinLock Professional Nasıl Kullanılır?

  1. WinLock Professional programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. WinLock Professional programına giriş yaptıktan sonra açılacak olan pencere üzerinde bulunan “Password” bölümünden kullanacağınız şifreyi ayarlayabilir ve ardından “OK” butonuna tıklayarak programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

   w5.PNG

  2. WinLock Professional programında kullanacağınız şifreyi belirledikten sonra otomatik olarak bir giriş penceresine yönlendirileceksiniz. Bu penceer üzerinden sizden oluşturduğunuz şifreyi girmeniz istenecektir. Oluşturduğunuz şifreyi girdikten sonra WinLock Professional programını kullanmaya başlayabilirsiniz.

   w6.png

  3. WinLock Professional programında kullanacağınız şifreyi oluşturduktan sonra programı kullanmaya başlayabilirsiniz. WinLock Professional programına giriş yaptıktan sonra programın arayüzünde bulunan menü üzerinden bilgisayarınızda şifrelemek istediğiniz dosya, klasör ve alanları ayarlayabilirsiniz.

   w7.PNG
Facebook yorumları