WinMerge 2.16.2

Bilgisayarınızdaki iki farklı dosyayı karşılaştırmanızı sağlayan ücretsiz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  5,68 MB
  Sürüm:
  2.16.2
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  WinMerge
  WinMerge, farkları kolayca bulmanıza ve klasör içeriğini senkronize etmenize izin veren dosya ve klasörler için pratik ve kolay bir karşılaştırma ve birleştirme yazılımıdır. Ana pencerede, seçilen iki klasörün birleştirme içeriğini, karşılaştırma sonucunu ve içerdikleri dosyalar hakkında türleri ve oluşturma tarihlerini içeren bilgileri görebilirsiniz. WinMerge'i, dosya boyutu, tüm içerik ve değişiklik tarihi gibi birden çok faktörü kullanarak dizinleri tekrar tekrar karşılaştırmak üzere ayarlayabilirsiniz. İki farklı dizinin içeriğini rahatça senkronize etmek için tespit edilen farklar listesinde gezinebilir ve bir dosya veya klasörü bir dizine ya da dizine taşıyabilir ya da kopyalayabilirsiniz. Dosyaları yeniden adlandırmak, gizlemek veya silmek de mümkündür.

  Programın Artı Yönleri

  1. WinMerge programını indirmek ücretsizdir.
  2. WinMerge programının sahip olduğu tüm özelliklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilirsiniz.
  3. WinMerge, dosya karşılaştırmakategorisinde bulunan diğer programlara göre en kullanışlı programdır.

  WinMerge Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza WinMerge indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. WinMerge kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  WinMerge Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza WinMerge kurulumunu gerçekleştirmek için bilgisayarınız üzerine indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Bilgisayarınıza WinMerge kurmak için karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan “Next” butonuna tıklayın. Next butonuna tıkladıktan sonra yazılım sözleşmesini onaylamış sayılırsınız.

   w1.PNG

  2. Yazılım sözleşmesini onayladıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinden bilgisayarınıza WinMerge kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   w2.PNG

  3. WinMerge kurulumu için sizden istenilenleri yerine getirdikten sonra “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   w3.PNG

  4. WinMerge kurulumu başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. WinMerge programı bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   w4.PNG

  WinMerge Nasıl Kullanılır?

  1. WinMerge kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. WinMerge programına giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek program ekranın üzerinde bulunan menüden File bölümüne giriş yapın.

   w5.PNG

  2. File bölümüne giriş yaptıktan sonra otomatik olarak açılacak olan pencere üzerinden karşılaştırmak istediğiniz dosyaları bilgisayarınız üzerinden seçin ve ardından “Compare” butonuna tıklayın.

   w6.png

  3. WinMerge programı üzerinden karşılaştırmak istediğiniz dosyaları açtıktan sonra dosyaları birebir olarak kolaylıkla karşılaştırmaya başlayabilirsiniz.

   w7.png

  Images

  1. w1.PNG
Facebook yorumları