WinSnap 5.1.7

Bilgisayarınızda ekran görüntüsü almanızı ve düzenlemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  3,5 MB
  Sürüm:
  5.1.7
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  NTWind Software
  WinSnap, bilgisayarınızda ekran görüntüleri almak ve düzenlemek için geliştirilmiş küçük ama güçlü bir Windows aracıdır. WinSnap, sadece masaüstünüzden ekran görüntüleri yakalamak için değil, aynı zamanda hareket halindeyken sadece birkaç tıklamayla onları düzenlemenize yardımcı olan harika bir özellik paketi içerir. Tam ekran, uygulama, pencere, nesne veya bölge desteği ile birden fazla ekran görüntüsü alma modu vardır. Uygulamanın ana penceresindeki özel düğmeleri kullanarak manuel olarak yeni bir ekran görüntüsü yakalayabilirsiniz, ancak klavye kısayollarının da mevcut olduğunu bilmek önemlidir, böylece tüm süreci çok daha kolay ve hızlı hale getirir.

  Programın Artı Yönleri

  1. WinSnap indirmek ücretsizdir.
  2. WinSnap, BMP, JPG, PNG, TIF ve GIF olmak üzere toplam beş biçimi işleyebilir, böylece ayarlar ekranı aracılığıyla otomatik kaydetme için kullanmak istediğiniz biçimi seçebilirsiniz.
  3. WinSnap programındaki kısayol tuşlarını yapılandırabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. WinSnap programının sahip olduğu tüm özellikleri kullanabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  WinSnap Nasıl İndirilir?

  PC’ye WinSnap indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza WinSnap kurulum dosyası indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  WinSnap Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayara WinSnap kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Dosyayı çalıştırdıktan sonra açılan pencere üzerindeki “I Agree” butonuna tıklayarak lisans sözleşmesini onayladıktan sonra kurulum otomatik olarak başlatılacaktır.

   w1.PNG

  2. PC’ye WinSnap kurulumunun ikinci adımında ise “Browse…” butonunu kullanarak programın bilgisayarınızda kurulacağı disk bölümünü seçin ve ardından “Install” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

   w2.PNG

  3. WinSnap kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatın.

   w3.PNG

  WinSnap Nasıl Kullanılır?

  1. Kurulum işleminin tamamlanmasının ardından WinSnap programına bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. WinSnap programına giriş yaptıktan sonra “Capture” butonuna tıklayarak yeni bir ekran görüntüsü çekebilirsiniz. Bu buton yerine WinSnap programının kısayol tuşlarını da kullanabilirsiniz.

   w4.PNG

  2. WinSnap programında aldığınız ekran görüntüsünün alt kısmında yer alan menüyü kullanarak ekran görüntüsüne kırpma, çizim ve işaretleme gibi işlemleri uygulayabilirsiniz.

   w5.PNG

  3. WinSnap programını kullanarak ekran görüntüsünü almak istediğiniz alanı seçebilmeniz de mümkündür.

   w6.png

  4. Programda aldığınız ekran görüntüsünün istediğiniz bir bölümüne mozaik ekleme işlemi de gerçekleştirebilirsiniz.

   w7.png

  5. WinSnap programında oluşturduğunuz ekran görüntülerini BMP, JPEG, PNG, GIF ve TIFF dosya uzantısına sahip olarak kaydedebilirsiniz.

   w8.png
Facebook yorumları