WinToFlash indir 1.13

Bilgisayarınız üzerinde önyüklenebilir USB bellek oluşturmanızı sağlayan ücretsiz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2,3 MB
  Sürüm:
  1.13
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Novicorp
  WinToFlash, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz önyüklenebilir USB bellek oluşturmanızı sağlayan ücretsiz bir programdır. WinToFlash programını kullanarak bilgisayarınız üzerinde bulunan ISO dosyalarını USB belleğinize yazdırarak bilgisayarınıza format atabilmeniz için bir USB bellek oluşturabilirsiniz. WinToFlash uygulaması üzerinden yapacağınız önyüklenebilir USB bellek oluşturma işlemi çok hızlı bir şekilde tamamlanır.

  Programın Artı Yönleri

  1- WinToFlash programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- WinToFlash
  programı kendi kategorisinde yer alan diğer programlara göre daha hızlı bir şekilde çalışmaktadır.

  WinToFlash indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza WinToFlash indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. WinToFlash indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  WinToFlash kurulumu nasıl yapılır?

  WinToFlash kurulum indirme işlemi tamamlandığında kurulum dosyasını çalıştırın. Kuruluma başlamadan önce dil seçimini yapabilirsiniz. Dil seçimini yaptıktan sonra Next butonuna tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz.

  w1.png

  WinToFlash programının kurulumu hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Kurulum penceresinden çıkış yapmak için Finish butonuna tıklayın.

  w2.png

  WinToFlash nasıl kullanılır?

  WinToFlash programının kurulum işlemi tamamlandıktan sonra programı çalıştırın. Program üzerinde bulunan Advanced mode kısmına giriş yaparak program üzerinde yapabileceğiniz işlemleri seçebilirsiniz. Önyüklenebilir USB bellek oluşturma işlemi dışında Veri Transferi ve Disk Temizleme gibi işlemleri de ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

  Önyüklenebilir USB bellek oluşturmak için Create bootable MS-DOS USB Drive (1) seçeneğini işaretleyin ve ardından sağ alt kısımda bulunan Create (2) butonuna tıklayın.

  w3.png

  Create butonuna tıkladıktan sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinde PE Files sourche path: bölümünde yer alan kısımda Select butonuna tıklayarak önyüklenebilir USB bellek oluştururken kullanacağınız ISO dosyasını tanıtmanız gerekmektedir.

  w4.png

  Select butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınız üzerinde yer alan ISO dosyasını WinToFlash uygulaması üzerinde açın. Bu işlemi gerçekleştirmek için aşağıdaki görseldeki adımları takip edebilirsiniz.

  w5.png

  Önyüklenebilir USB bellek oluştururken kullanacağınız ISO dosyasını WinToFlash programına tanıkttıktan sonra bilgisayarınıza bir USB bellek bağlamanız gerekmektedir. USB belleği bağladıktan sonra program USB belleği görmez ise Refresh butonuna tıklayarak listeyi yenileyebilirsiniz. Önyüklenebilir olarak oluşturacağınız USB belleği liste üzerinden seçtikten sonra sağ alt kısımda yer alan Run butonuna tıklayarak önyüklenebilir USB bellek oluşturma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bu adımda dikkat etmeniz bir konu var: USB belleğin üzerinde bulunan dosyalarınız kaybolabilir. Bu işlemleri gerçekleştirmeden önce dosyalarınızı yedeklemenizi öneririz.

  w6.png
Facebook yorumları