Wise Anti Malware 2.1.8

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz basit ve kullanışlı bir antivirüs yazılımı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  73,3 MB
  Sürüm:
  2.1.8
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  WiseCleaner
  Wise Anti Malware, bilgisayarınızı dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı korumanızı sağlayan güvenli bir antivirüs yazılımıdır. Wise Anti Malware, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlara karşı taramanıza ve aynı zamanda her zaman en yüksek performansta çalışmasına yardımcı olabilecek bir güvenlik çözümü sunmaktadır. Kötü amaçlı yazılımlara karşı gerçek zamanlı koruma ile bu uygulama, tehlikeli olabilecek içeriği algılamayı amaçlayan ana bilgisayarın hızlı, tam ve özel analizini yapabilir. Kötü amaçlı yazılımı algılamak için hızlı, tam veya özel taramaları çalıştırabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Wise Anti Malware programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Wise Anti Malware programını kullanarak bilgisayarınızın performansını ve depolama alanını kolaylıkla artırabilirsiniz.
  3. Wise Anti Malware, açılır reklam uygulamalarını ve reklam kısayollarını bulabilen ve bunları hızlı bir şekilde kaldırmanıza yardımcı olan “Adware Cleaner” özelliğine sahiptir.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Wise Anti Malware programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programı Pro sürümüne yükseltmeniz gerekmektedir.

  Wise Anti Malware Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza Wise Anti Malware indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından bilgisayarınıza Wise Anti Malware indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  Wise Anti Malware Nasıl Kurulur?

  1. Wise Anti Malware programını bilgisayarınıza kurmak için masaüstüne indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırmanızın ardından açılacak pencere üzerinde yer alan “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

   w1.PNG

  2. PC’ye Wise Anti Malware kurulum işlemini gerçekleştirmeden önce programın bilgisayarınızda kurulumunun gerçekleştirileceği alanı “Browse…” butonuna tıklayarak seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirin.

   w2.PNG

  3. Bilgisayara Wise Anti Malware kurulum işlemi tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatabilirsiniz.

   w3.PNG

  Wise Anti Malware Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirdiğiniz Wise Anti Malware programına masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. Wise Anti Malware programını bilgisayarınızda çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerinde bulunan “Checkup” butonuna tıklayarak hızlı bir şekilde bilgisayarınızda tarama işlemini başlatabilirsiniz.

   w4.PNG

  2. Wise Anti Malware programında başlattığınız tarama işlemi sonucunda bulunan hataları “Fix” butonuna tıklayarak hızlı bir şekilde düzeltebilirsiniz.

   w5.PNG

  3. Wise Anti Malware programının “System Cleaner” bölümüne giriş yaparak bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları ortadan kaldırabilir ve bu işlem sonucunda bilgisayarınızın performansı ve depolama alanı konusunda önemli bir artış elde edebilirsiniz.

   w6.PNG

  4. Güvenli olmayan veya bilinmeyen bir web sitesinden bir program indirirseniz, AD destekli bir uygulama içerebilir ve bilgisayarınıza yüklendikten sonra, açılır reklamlar, haberler veya başka şeyler görmeye devam edersiniz. Wise Anti Malware programının “Adware Cleaner” bölümünü kullanarak bu reklamları bilgisayarınızdan kaldırabilir, IE ana sayfa ayarlarını düzeltebilir ve AD masaüstü kısayollarını kaldırabilirsiniz

   w7.PNG
Facebook yorumları