Wise Auto Shutdown indir 1.7.4

Bilgisayarınızı planlı bir şekilde otomatik olarak kapatmanızı sağlayan bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2 MB
  Sürüm:
  1.7.4
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Wise
  Wise Auto Shutdown, bilgisayarınızı kapatmanızı, yeniden başlatmanızı, mevcut oturumu sonlandırmanızı ve uykuya geçmesi için plan oluşturmanızı sağlayan bir programdır. Wise Auto Shutdown, PC'yi düzenli bir şekilde veya belirli bir zamanda yalnızca bir kez kapanması, yeniden başlatılması, kapatılması, oturumu kapatması, uykuya ya da hazırda bekletme moduna geçirmenizi sağlar. Güç yönetiminizi çok daha kolay ve rahat hale getirir. Wise Auto Shutdown ile günlük, kesin bir zamanda, belirli bir tarih ve saatte veya görevin aktif olduğu andan itibaren bir süre geçtikten sonra, gerçekleştirilmesi gereken görevi zamanlayabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Wise Auto Shutdown indirmek ücretsizdir.
  2. Wise Auto Shutdown programı çok kullanışlı bir arayüze sahiptir. Hangi görevi oluşturmak istediğinizi kolayca seçebilir, oluşturduğunuz görevin gerçekleştirilmesini istediğiniz zamanı belirleyebilir ve ardından görevi başlatabilirsiniz.
  3. Wise Auto Shutdown programı bilgisayarınızda arkaplanda çalışarak, bilgisayarınızın çalışmasında herhangi bir etki yaratmaz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Wise Auto Shutdown programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Wise Auto Shutdown Nasıl İndirilir?

  Wise Auto Shutdown indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza Wise Auto Shutdown indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Wise Auto Shutdown Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza Wise Auto Shutdown kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra lisans sözleşmesini onaylayarak kuruluma devam etmek için “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   w1.png

  2. Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra Wise Auto Shutdown programının bilgisayarınızda kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

   w2.png

  3. Kurulum için gerekli olan tüm adımları yerine getirdikten sonra “Install” butonuna tıklayarak Wise Auto Shutdown programının bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   w3.png

  4. Wise Auto Shutdown kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. Kurulum penceresinden çıkış yaptıktan sonra program bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   w4.png

  Wise Auto Shutdown Nasıl Kullanılır?

  1. Wise Auto Shutdown programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapın. Programa giriş yaptıktan sonra programın ana ekranının sol kısmında yer alan seçenekler arasından bilgisayarınıza yapmak istediğiniz işlemi seçin. Program üzerinde otomatik olarak yapılabilecek işlemler şunlardır: Tamamen Kapatma, Yeniden Başlatma, Oturumu Kapatma, Hazırda Bekletme ve Uyku Modu. Bilgisayarınıza yapmak istediğiniz işlemi sol menü üzerinden seçtikten sonra sağ menü üzerinden seçtiğiniz işlemin gerçekleştirileceği zamanı seçin ve ardından sağ alt kısımda bulunan “Start Task” butonuna tıklayın.

   w5.png

  2. Oluşturduğunuz görev istediğiniz zaman dilimi içerisinde otomatik olarak gerçekleştirilecektir. Programı simge durumuna küçülterek bilgisayarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca “Cancel Task” butonuna tıklayarak oluşturduğunuz görevi iptal edebilirsiniz.

   w6.png
Facebook yorumları