Wise Care 365 5.4.2

Bilgisayarınızı en iyi duruma getirmenize yardımcı olan bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  9,6 MB
  Sürüm:
  5.4.2
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  WiseCleaner
  Wise Care 365, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz kayıt, disk, ağ, gizlilik, dosya yönetimi, sistem izleme ve daha fazlası için araçlar içeren bir programdır. Wise Care 365 programının ilk amacı bilgisayarınızın mevcut durumunu taramaktır, böylece program bilgisayarınızdaki hangi alanların iyileştirmeye ihtiyaç duyduğunu değerlendirebilir. Tarama işlemi, kişisel gizlilik risklerini, işe yaramaz dosyaları, geçersiz kayıt defteri girişlerini veya üçüncü taraf uygulamaların geride bıraktığı izleri tespit etmek gibi bir bilgisayarın en önemli alanlarına odaklanır. Tarama işlemi tamamlandığında, sonuçların bulunduğu ayrıntılı bir liste gösterilir. Bu liste üzerinde bulunan hatalardan uygulamanın otomatik olarak düzelteceği hataları ve kendiniz düzeltmek istediklerinizi manuel olarak seçebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Wise Care 365 indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Wise Care 365 programı bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları temizleyerek disk alanından tasarruf etmenizi sağlar.
  3. Wise Care 365 programını düzenli olarak kullandığınızda bilgisayarınızda gözle görülür bir performans değişikliği olmaktadır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Wise Care 365 programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  Wise Care 365 Nasıl İndirilir?

  Wise Care 365 indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Bilgisayarınıza Wise Care 365 indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  Wise Care 365 Nasıl Kurulur?

  1. Wise Care 365 kurulumu için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuzu kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırmanızın ardından açılacak olan kurulum sihirbazı üzerindeki “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   w1.PNG

  2. Wise Care 365 programının bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirmeden önce programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı “Browse…” butonuna tıklayarak seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

   w2.PNG

  3. Lisans sözleşmesini onayladıktan ve Wise Care 365 programının bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçtikten sonra kurulum sihirbazı üzerinde yer alan “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulum işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

   w3.PNG

  4. PC’ye Wise Care 365 kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum sihirbazından çıkış yapabilirsiniz. Kurulum sihirbazını kapatmanızın ardından Wise Care 365 programı bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   w4.PNG

  Wise Care 365 Nasıl Kullanılır?

  1. Wise Care 365 programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Wise Care 365 programına giriş yapmanızın ardından aktif hale gelecek program ekranı üzerinde yer alan “Checkup” butonuna tıklayarak tek tuşla bilgisayarınızda tarama işlemi başlatabilirsiniz.

   w5.PNG

  2. Wise Care 365 programında gerçekleştireceğiniz tarama işlemi sonucunda bilgisayarınızda olumsuz yönde seyreden durumları düzeltmeniz için size öneri sunulur. Dilerseniz bu otomatik önerileri takip ederek direkt olarak “Fix” butonuna tıklayabilir veya kendi istediğiniz durumları özelleştirerek düzeltme işlemi uygulayabilirsiniz. Bizim önerimiz “Fix” butonuna tıklayarak bilgisayarınızdaki olumsuz durumları hızlı ve kolay bir şekilde düzeltmenizdir.

   w6.PNG

  3. Wise Care 365 programında kullanacağınız otomatik düzeltme işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

   w7.PNG
Facebook yorumları