Wise Data Recovery indir 4.1.2

Bilgisayarınızda yanlışlıkla silinen verileri kurtarmanızı sağlayan ücretsiz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2,1 MB
  Sürüm:
  4.1.2
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  WiseCleaner
  Wise Data Recovery, bilgisayarınızda yanlışlıkla sildiğiniz herhangi bir veriyi geri getirmenizi sağlayan veri kurtarma programıdır. Bilgisayarınızın diski üzerinden silinmiş olan bir veriyi Wise Data Recovery programını kullanarak kolaylıkla geri yükleyebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Wise Data Recovery programını indirmek ücretsizdir.
  2- Wise Data Recovery
  programı üzerinden çok yüksek boyutlu verileri hızlı bir şekilde kurtarabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Wise Data Recovery programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmek için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Wise Data Recovery indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza Wise Data Recovery indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Wise Data Recovery kurulum dosyası bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Wise Data Recovery kurulumu nasıl yapılır?

  Wise Data Recovery kurulum dosyası indirme işlemi bittiğinde bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Wise Data Recovery kurulumunu başlatmak için “Anlaşmayı kabul ediyorum.” seçeneğini işaretledikten sonra İleri butonuna tıklayın.

  w1.png

  Kurulumun ikinci adımında ise Wise Data Recovery programının bilgisayarınız üzerinde kurulumunun yapılacağı alanı seçtikten sonra İleri butonuna tıklayın.

  w2.png

  Wise Data Recovery kurulumu için gerekli olan tüm adımları gerçekleştirdikten sonra Kurun butonuna tıklayarak kurulum işlemini başlatabilirsiniz.

  w3.png

  Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra Bitti butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. Wise Data Recovery programını hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

  w4.png

  Wise Data Recovery nasıl kullanılır?

  Wise Data Recovery programının kurulumunun tamamlanmasından sonra program otomatik olarak çalışacaktır. Wise Data Recovery programı çalıştıktan sonra program penceresinin sol üst kısmında bulunan liste üzerinden veri kurtarma işlemi yapmak istediğiniz disk seçimini yaptıktan sonra Tara butonuna tıklayın. Tara butonuna tıkladıktan sonra seçtiğiniz disk üzerinden silinmiş olan verileri listeleyebilirsiniz.

  w5.jpeg

  Tara butonuna tıkladıktan sonra silinmiş olan verilerinizin listelenme işlemi silinen verilerin toplam boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Listelenme işlemi tamamlandıktan sonra silinmiş olan verilerinizi kurtarmak için silinen verinin önünde bulunan kutucuğu işaretleyerek programın sağ alt kısmında yer alan Kurtar butonuna tıklayın.

  w6.jpeg

  Kurtar butonuna tıkladıktan sonra silinmiş olan verinin bilgisayarınız üzerinde nereye geri yükleneceğini seçin ve ardından Tamam butonuna tıklayın.

  w7.jpeg

  Wise Data Recovery programı üzerinden veri kurtarma işlemini tamamladıktan sonra karşınıza bilgi penceresi gelecektir. Bu pencere üzerinde bulunan Tamam butonuna tıklayarak veri kurtarma işlemini sonlandırabilirsiniz. Tamam butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak verinin taşındığı alana yönlendirileceksiniz. Bu yönlendirme sonucu kurtardığınız veriye hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

  w8.jpeg
Facebook yorumları